Menu

Оголошення щодо дипломної роботи магістрів

Матеріали до дипломної роботи магістра 2016/2017 навчального року

Комплект матеріаліалів (приклади оформлення) до дипломної роботи магістрів за спеціальності 8.03050901 "Облік і аудит", які навчаються за магістерською програмою кафедри бухгалтерського обліку:

- Титульний лист дипломної роботи
- Завдання
- Подання до дипломної роботи
- Реферат
- Довідки
- Рецензія
- Титульний лист демонстраційних матеріалів

 

Тематика магістерських дипломних робіт 2016-2017 н.р.

Затверджена тематика дипломних робіт освітнього ступеню "магістр", які навчаються за спеціальністю "Облік і аудит" на магістерській програмі кафедри бухгалтерського обліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання" (захист дипломних робіт відбудеться у лютому 2017 року).

Конкурс дипломних проектів від ABBYY Україна

Шановні студенти другого року навчання за освітнім ступенем "магістр". При підготовці магістерської дипломної роботи пропонуємо врахувати найвність конкурсу дипломних робіт, який проводиться компанією ABBYY Україна. На конкурс може бути подана робота, в якій використано продукт лінейки 1С. Конкурс орієнтовано переважно на ІТ-фахівців. Разом з тим, починаючи з 2016 року передбачені спеціальні номінації для ротіт, виконаних для відмінних від ІТ-спеціальностей. Кількість номінацій буде залежати від кількості і якості представлених на конкурс робіт.

Докладніше з умовами та правилами проведення конкурсу можна ознайомитися за цим посиланням

Тематика дипломних робіт

Затверджено тематику дипломних робіт освітнього ступеня "магістр" денної форми навчання за спеціальністю 8.03050901 "Облік і аудит" по кафедрі бухгалтерського обліку (захист дипломних робіт відбудеться у лютому 2016 року).

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика