Облікова освіта в ХНЕУ англійською мовою Магістр з обліку і оподаткування англійською мовою

Кафедрою обліку і бізнес-консалтингу з наступного навчального року (2019 року набору) розпочата підготовка магістрів за освітньою програмою «Облік і аудит» в окремих англомовних групах. Дисципліни викладаються досвідченими викладачами, що мають сертифікати ВЕС Кембриджського університету та підтвердили свою професійну кваліфікацію. Ви маєте змогу продовжити навчання на другому рівні освіти англійською мовою та здобути одну з найбільш затребуваних професій.

Брейн-ринг з фінансового обліку в ХНЕУВітаємо переможців міжвузівської гри

Міжвузівська гра "Брейн-ринг" з дисципліни "Фінансовий облік" відбулась 05 грудня 2017 року у ХНТУСГ ім. П. Василенка. У грі приймали участь шість команд різних вищих закладів освіти м. Харкова. Команда "Не пасиви", підготовку якої проводила доцент нашої кафедри О.В. Фартушняк, зайняла 1-е місце та отримала нагороду у номінації "Краща презентація команди". Склад команди: Лисенко Емілія – капітан команди; Кодацька Ірина; Сергієнко Аліна; Бойко Юлія; Фірсова Ірина; Цигічко Санджей

Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика - 2017Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика - 2017

30-31 березня в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика». Загалом у роботі конференції взяли участь науковці та практики з різних міст України, Росії, Австрії, Швеції, Польщі, Болгарії, Ізраїлю, Японії, Монголії, Лівану та Йорданії. Кафедра бухгалтерського обліку на конференції представляла секцію «Сучасні проблеми та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингових послуг на європейському просторі»

Дні відкритих дверей факультету та університетуДні відкритих дверей факультету та університету

11 листопада 2017 року пройшов день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу, а 18 листопаду 2017 року відбувся день відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Під час дня відкритих дверей абітурієнти ознайомились з особливостями навчання на факультеті та дізналися про навчання за освітньою програмою "Облік і аудит" та про переваги нових програм підготовки бакалавра "Фінансово-економічна безпека" та "Бізнес-консалтинг", які акредитовані Привелійованим інститутом управлінських бухгалтерів (CIMA, Великобританія).

Весняна школа обліку і оподаткування "Управляй грошима - управляй майбутнім"Весняна школа "Управляй грошима - управляй майбутнім"

27-29 березня 2017 р. під час шкільних канікул на базі факультету Консалтингу та міжнародного бізнесу вперше було проведено весняну школу "Управляй грошима - управляй майбутнім". Учні, які приймали участь у заняттях весняної школи, мали змогу підвищити свій рівень теоретичних і практичних знань з економіки, навчитись вирішувати складні практичні ситуаційні завдання та розвивати свої комунікативні навички. У рамках  школи проводились: квести, тренінгове заняття «Ефективні комунікації»; ділові ігри.  

Наверх
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика