Кафедра обліку і бізнес-консалтингу
Кафедра обліку і бізнес-консалтингу є провідною ланкою у підготовці бакалаврів та магістрів з обліку та аудиту. Головна мета кафедри – поєднання високого рівня професійної підготовки з формуванням у студентів наукового світогляду та наданням широкого кругозору у соціальній, гуманітарній, фундаментальній й професійних областях
Прогресивний професорсько-викладацький склад
На кафедрі працюють найкращі професіонали своєї справи. Це люди, що понад усе люблять свою роботу і намагаються всіма силами донести знання до студентів.
Освітньо-професійна програма підготовки магістра
Кафедрою пропонується унікальна магістерська програма "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Вона формує у майбутнього професіонала комплексні компетентностей, які агреговано використовують переваги різних напрямів та програм підготовки.
Орієнтованість дисциплін на програми професійної сертифікації
Отриманих базових знань достатньо для проходження професійної сертифікації
Досвіт виховання економічної еліти держави
Кафедра має глибокі традиції підготовки фахівців
Сполучення науки та освіти
Принциповим моментом наукової роботи кафедри є залучення до неї студентів та створення можливостей для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді
Яскраве та незабутнє студентське життя
Створено найкращі умови для реалізації творчого та спортивного потенціалу талановитої молоді

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»

30-31 березня в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика». Конференція була присвячена обговоренню наукових і практичних проблем розвитку управління, ефективного використання сучасних технологій та інструментів у діяльності підприємств. На пленарному засіданні виступили з доповідями науковці та практики Вищої школи управління охороною праці, м. Катовіце (Польща), Міжнародного учбового центру А. Офрі, Mashav — Міністерства закордонних справ (Ізраіль), ТОВ «Веста+» м. Харьков, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості (Україна) та Сумського державного університету (Україна). Доповіді були цікавими та дискусійними. Загалом у роботі конференції взяли участь науковці та практики з різних міст України, Росії, Австрії, Швеції, Польщі, Болгарії, Ізраїлю, Японії, Монголії, Лівану та Йорданії.

Кафедра бухгалтерського обліку на конференції представляла секцію «Сучасні проблеми та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингових послуг на європейському просторі».

Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика - 2017