Кафедра обліку і бізнес-консалтингу
Кафедра обліку і бізнес-консалтингу є провідною ланкою у підготовці бакалаврів та магістрів з обліку та аудиту. Головна мета кафедри – поєднання високого рівня професійної підготовки з формуванням у студентів наукового світогляду та наданням широкого кругозору у соціальній, гуманітарній, фундаментальній й професійних областях
Прогресивний професорсько-викладацький склад
На кафедрі працюють найкращі професіонали своєї справи. Це люди, що понад усе люблять свою роботу і намагаються всіма силами донести знання до студентів.
Освітньо-професійна програма підготовки магістра
Кафедрою пропонується унікальна магістерська програма "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Вона формує у майбутнього професіонала комплексні компетентностей, які агреговано використовують переваги різних напрямів та програм підготовки.
Орієнтованість дисциплін на програми професійної сертифікації
Отриманих базових знань достатньо для проходження професійної сертифікації
Досвіт виховання економічної еліти держави
Кафедра має глибокі традиції підготовки фахівців
Сполучення науки та освіти
Принциповим моментом наукової роботи кафедри є залучення до неї студентів та створення можливостей для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді
Яскраве та незабутнє студентське життя
Створено найкращі умови для реалізації творчого та спортивного потенціалу талановитої молоді

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
День відкритих дверей факультету Консалтингу та міжнародного бізнеу

11 листопаду 2017 роу пройшов день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу, в якому приймала участь й кафедра бухгалтерського обліку. Під час дня відкритих дверей абітурієнти ознайомились з особливостями навчання на факультеті та в рамках спеціальності 071 "Облік і оподаткування". Завідувач кафедри бухгалтерського обліку Пилипенко Андрій Анатолійович розповів про переваги навчання за освітньою програмою "Облік і аудит" та презентував нові програми підготовки бакалавра "Фінансово-економічна безпека" та "Бізнес-консалтинг", які акредитовані Привелійованим інститутом управлінських бухгалтерів (CIMA, Великобританія).

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Бажаєте розуміти «мову бізнесу»?
Зацікавлені у формуванні інформаційного забезпечення для прийняття стратегічних рішень?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Маєте інтерес до логіки, критичного мисленнята вирішення різного роду проблемних питань?
Прагнете усвідомлювати, як функціонують фінансові механізми підприємствта їх об’єднань?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Потребуєте знань у сфері управління грошовими потокамипідприємств?
Хочете вміти аналізувати складні економічні процесий усвідомлювати їх вплив на світове господарство?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Пов’язуєте майбутню кар’єру з максимізацією прибуткупідприємств чи збільшенням доходівбюджету країни?
Готові перевіряти та контролювати фінансово-господарську діяльність?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Потрібні знання з оцінки реальної вартості активівта управління нерухомістю?
Розумієте важливість максимального розкриттясвого творчого та наукового потенціалу?

день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу

Готові приєднатися до професійз багаторічною історією розвитку та віковими традиціями роботи?
Здатні розвивати власний бізнес?

День відкритих дверей університету

Факультет приймав участь у "Дні відкритих дверей Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця", який відбувся 18 листопаду 2018 року. Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з правилами прийому до університету у 2018 році; відвідати презентації спеціальностей; зустрітися з завідувачами кафедр; прийняти участь у розважальних та ігрових пропозиціях від молодіжної організації факультету; ознайомитися з підрозділами факультету та університету.