Вітаємо старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку
А.В. Тирінова з захистом кандидатської дисертації

19 листопада 2015 року відбувся захист захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку Тирінова Андрія Вікторовича, виконаної на тему "Формування механізму підвищення ефективності діяльності промислового підприємства" (науковий керівник - декан факультету Консалтингу та міжнародного бізнесу, професор Г.Ф. Азаренков) за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами. Вітаємо Андрія Вікторовича з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших творчих успіхів.

Вітаємо А.В. Тирінова з захистом кандидатської дисертації Вітаємо А.В. Тирінова з захистом кандидатської дисертації Вітаємо А.В. Тирінова з захистом кандидатської дисертації
Виступ під час захисту З науковим керівником Результати підрахунку голосів