Тренінг "Бізнес-симуляція ViAL+" в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

1 лютого 2016 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця розпочався тренінг «Бізнес-симуляція ViAL+» за участю студентів 3 та 4 курсів, 1 року магістратури усіх факультетів та кафедр, а також за участю викладачів. 19 лютого відбулось закриття тренінгу, що супроводжувалось захистом презентацій окремих команд щодо враження від гри та стратегічного плану.

Бізнес-симуляція в ХНЕУ ім. С. Кузнеця  Бізнес-симуляція в ХНЕУ ім. С. Кузнеця  Бізнес-симуляція в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Від факультету консалтингу і міжнародного бізнесу представляли свою стратегію студентки 1 року навчання магістратури кафедри бухгалтерського обліку Галущак Анна та Ковалівська Олена.

За результатом проведення тренінгу, у якому від факультету консалтингу і міжнародного бізнесу в загалом приймало участь 5 команд, студентам та кураторам надано сертифікати. Кураторами команд були викладач кафедри економічного аналізу Корчагіна Галина Анатоліївна та аспірант кафедри бухгалтерського обліку Волковська Яна Віталіївна. Організатори тренінгу: Генеральний директор компанії інтелектуальних технологій, викладач кафедри стратегії КНЕУ Віталій Паздрій, керівник виробничої практики ХНЕУ ім. С. Кузнеця Марина Тарасенко.

Склад команд факультету консалтингу і міжнародного бізнесу:
КМБ1: Буряк Юлія – капітан; Нікітіна Людмила; Величко Тетяна.
КМБ2: Ісмайлова Валерія – капітан; Каленіченко Руслана; Мариненко Альона.
КМБ3: Полиняк Юлія – капітан; Собакар Маргарита; Херхадзе Анна.
КМБ4: Галущак Анна; Ковалівська Олена.
КМБ5: Леоненко Анна; Руденко Олександр; Магідова Валерія.