Міжнародна науково-практична конференція
"Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика"

24-25 березня на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця проходила міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика". Участь в конференції прийняло понад 160 науковців з 6 країн. Пленарне засідання конференції було проведено у on-line режимі. Кафедра бухгалтерського обліку на конференції представляла секцію "Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами"

Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами  Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами  Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами