Успішний старт кар'єри в міжнародній компаніїТренінг Успішний старт кар'єри в міжнародній компанії
"Успішний старт кар'єри в міжнародній компанії"

29 березня 2016 року провідний фахівець із розвитку персоналу Бізнес Сервіс Центру «САН ІнБев Україна» Данило Хоменко і фахівець із підбору персоналу Бізнес Сервіс Центру «САН ІнБев Україна» Тетяна Федоренко (випускниця ХНЕУ ім. С. Кузнеця) провели тренінг «Успішний старт кар'єри в міжнародній компанії».

Тренінг проводився для студентів факультетів консалтингу і міжнародного бізнесу, які навчаються на спеціальності "Облік і аудит", та студентів факультету міжнародних економічних відносин.

Студенти отримали практичні знання щодо написання резюме та проходження співбесіди.

Тренінг відбувся за організаційної підтримки відділу працевлаштування студентів та взаємодії з бізнес-структурами.

Успішний старт кар'єри в міжнародній компанії Успішний старт кар'єри в міжнародній компанії  Успішний старт кар'єри в міжнародній компанії