СТУДЕНТИ ХНЕУ ім. С. Кузнеця в ФІНАЛІ СІМА UKRAINE BUSINESS CHALLENGE 2016

ХНЕУ ФІНАЛ СІМА UKRAINE BUSINESS CHALLENGE 201613 червня 2016 року відбувся фінал студентського конкурсу бізнес-кейсів СІМА Ukraine Business Challenge 2016. CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) – це Інститут дипломованих бухгалтерів управлінського обліку, який є світовим лідером серед професійних об’єднань в області стратегічного управлінського обліку та налічує 195,000 членів і студентів в 176 країнах.

Цього року в конкурсі прийняли участь понад тридцять команд з вищих навчальних закладів України. За оцінками експертів СІМА та результатами відбіркового туру до фіналу конкурсу пройшли чотири команди – Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця, Сумського державного університету та дві команди з Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана. Журі конкурсу очолював президент СІМА – Ендрю Міскін.

ХНЕУ ФІНАЛ СІМА UKRAINE BUSINESS CHALLENGE 2016Команда ХНЕУ ім. С. Кузнеця складалась зі студентів факультету "Консалтинг та міжнародний бізнес", які навчаються за спеціальністю "Облік і аудит". За умовами конкурсу, участь могли приймати лише студенти 4 курсу. За результами конкурсу наша команда посіла третє місце. Переможці конкурсу та фіналісти отримали цінні призи від СІМА та можливість пройти стажування в компанії PwC Україна.

Склад команди: Анна Херхадзе,
                         Маргаріта Собакар,
                         Юлія Поліняк,
                         Валерія Бондаренко