День відкритих дверей в Харківському національному
економічному університеті імені Семена Кузнеця

День відкритих дверей в ХНЕУ5 листопада 2016 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся «День відкритих дверей». Абітурієнти та їх батьки мали можливість ближче познайомитися з діяльністю університету і його досягненнями. На зустрічі були присутні понад 1000 учнів загальноосвітніх закладів м. Харкова та області, їх батьки. Були запрошені випускники та студенти, які поєднують роботу і навчання для обміну досвідом з потенційними абітурієнтами.

До Програми заходу було включено: правила прийому до університету у 2017 році; презентації спеціальностей; зустріч з професорсько-викладацьким складом університету; знайомство з кафедрами, лабораторіями та інформаційно-обчислювальним центром, бібліотекою тощо.

Представники кафедри бухгалтерського обліку презентували спеціальність 071 «Облік і оподаткування», спеціалізацію «Облік і аудит». Докладний опис освітньо-професійної програми підготовки з обліку і аудиту представлено на сайті кафедри та сайті університету. Всі бажаючі отримали відповіді на свої питання щодо переваг спеціальності та особливостей навчання в університеті. Усі присутні отримали інформаційні буклети з детальною інформацією про спеціальність.

Наступною частиною дня відкритих дверей була презентація факультету та спеціальностей. Дану презентацію проводив декан факультету Консалтингу та міжнародного бізнесу, професор Азаренков Григорій Федорович. Актуальна інформація щодо вступу на спеціальність 071 «Облік і оподаткування» представлена в розділі «Абітурієнту» на сайті кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

День відкритих дверей в ХНЕУ День відкритих дверей в ХНЕУ

Факультет консалтингу та міжнародного бізнесу