Закордонне стажування доцента кафедри бухгалтерського обліку А.О. ЛитвиненкоСтажування доцента кафедри бухгалтерського обліку у Празькому інституті підвищення кваліфікації

З 20 по 27 листопада 201 року доцента кафедри бухгалтерського облікуЛитвиненко Аліна Олександрівна пройшла стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Публікаційна та проектна діяльність у країнах Євросоюзу: від теорії до практики».

На стажування до столиці Чеської республіки приїхали викладачі з двох десятків вищих навчальних закладів України, зокрема: Київського національного університету ім. Т. Шевченко; Київського університету ім. Б. Грінченка, Інституту людини; Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ; ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет"; ДВНЗ "Придніпровська держава академія будівництва та архітектури"; ДВНЗ "Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника; ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" – Національної академії педагогічних наук України; Дніпропетровського державного агроекономічного університету; Запоріжського медичного університету; Ірпінського національного університету державної фіскальної служби; Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького; Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Університету банківської справи; Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна; Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця; Харківського національного університету міського господарства ім.О. М. Бекетова; Харківського національного університету внутрішніх справ; Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ; Херсонського міжнародного університету бізнесу і права; Центру наукових досліджень та викладання іноземних мов; Черкаського державного технологічного університету та інших.

Закордонне стажування доцента кафедри бухгалтерського обліку А.О. Литвиненко Закордонне стажування доцента кафедри бухгалтерського обліку А.О. Литвиненко

Метою стажування були інтеграція професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів України в міжнародну академічну спільноту та набуття компетенцій з публікаційної та проектної діяльності з урахуванням досвіду країн Євросоюзу. Стажування тривало 72 години та складалося з 2 модулів: «Публікації в західних журналах: теорія та практика» та «Управління проектами та грантовою діяльністю в освітніх організаціях».

Під час стажування лекції читали доктора наук: Dr. Wadim Strielkowski, PhD, Research Associate, University of Cambridge; Dr. Richard Olehla, PhD, Akcent Colledge of Prague; Dr. Inna Cabelkova, PhD, Charles University in Prague, Faculty of Humanities; Dr. Cezary Kwatkowski, PhD, University of Wroclaw; Prof. Anetta Zielinska, PhD, University of Wroclaw, а також д.е.н., професор Олександр Кендюхов, голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, зав. кафедри «Економіка та підприємництво» Державного економіко-технологічного університету транспорту (Україна). Поряд з основною програмою стажування доцент Литвиненко А.О. прийняла участь у міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти» та отримала сертифікат.