Круглий стіл-дискусія зі студентами щодо дослідження CIMA
«З'єднуючи точки – прийняття рішень для нової ери»

Дослідження CIMA для студентів кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ12 квітня 2017 року на останній лекції навчальної дисципліни "Бухгалтерський облік в управлінні підприємством", яка викладається на магістерській програмі кафедри "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання", було проведено круглий стіл - дискусію зі студентами. Метою круглого стола постало залучення студентів до досліджень Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (Великобританія - СІМА UK).

Студенти презентували своє бачення результатів даних досліджень та обговорили з викладачами їх релевантність для української економіки. Подібне ознайомлення студентської та викладацької спільноти з найновішими дослідженнями у сфері фінансової теорії та практики, яке провадить CIMA, виявилося вельме цінним та корисним для всіх учасників круглого стола.

Презентацію свого бачення дослідження «З'єднуючи точки – прийняття рішень для нової ери» зробили магістри першого року навчання:
Юлія Бараболя,
Ольга Колмикова,
Карина Плеханова,
Юлія Полиняк,
Анна Херхадзе,
Анастасія Широносова.

Показовим є те, що у минулому році Юлія Поліняк та Анна Херхадзе у складі команди ХНЕУ ім. С. Кузнеця зайняли третє місце у фіналі СІМА UKRAINE BUSINESS CHALLENGE 2016.

Загалом в роботі круглого стола прийняли участь магістри груп 8.01.31.16.01 та 8.01.31.16.01  факультету «Консалтинг і міжнародний бізнес», а також викладачі кафедри бухгалтерського обліку: завідувач кафедри Андрій Пилипенко та доцент Оксана Писарчук.

Ухвалення рішень для нової ери, CIMA, ХНЕУ, та кафедра бухгалтерського обліку

В цілому дослідення CIMA «З'єднуючи точки – прийняття рішень для нової ери» виявилося вельми цінним з точки зоруопанування компетентностей магістерської програми "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання". Це підтверджується думками студентів, які є своєрідним зворотним зв'язком від проведення даного круглого стола.