Вітаємо з перемогою та участю у фіналі Всеукраїнського
бізнес-турніру «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017»

З 06 березня по 21 квітня 2017 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проходив IV Всеукраїнський бізнес-турнір «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017» в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+ (розробники та організатори турніру – компанія «КІНТ»).

У Лізі наставників, у якій приймали участь 67 викладачів та вчителів різних ВНЗ і шкіл, перемогла аспірантка кафедри бухгалтерського обліку Волковська Яна Віталіївна.

Крім того, у Студентській лізі змагалось 400 студентів. До фіналу та двадцятки лідерів увійшла Собакар Маргарита Вікторівна - студентка 1 курсу магістратури, яка навчається за магістерською програмою кафедри бухгалтерського обліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання"

Нагородження та урочисте завершення IV Всеукраїнського бізнес-турніру «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017» відбувалось у Міністерстві освіти і науки України. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Всеукраїнський бізнес-турнір Стратегія фірми 2017