CIMA для кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ  ім. С. КузнецяСемінар з методик викладання програм СІМА

18 жовтня 2017 року завідувач кафедри бухагалтерського обліку д.е.н., проф.  Пилипенко Андрій Анатолійович та д.е.н., проф. Лабунська Світлана Віталіївна взяли участь у семінарі з методик викладання програм СІМА. Підгрунтя участі у даному семінарі становило те, що ХНЕУ ім. С. Кузнеця опинився серед серед ВУЗів-лідерів, що започаткували співставлення та гармонізацію навчальних програм підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 071 «облік та оподаткування» з вимогам СІМА (Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія). Захід відбувся за технічної підтримки АТС Морган. Захід відбувся за технічної підтримки АТС Морган на базi КНЕУ iм. Вадима Гетьмана (м.Киiв). На семінарі під керівництвом керуючого директора Chevin Consultants Ltd. Девіда Харіса розглядалися особливості підготовки до сдачі кейс-стаді та створення «закритого циклу» підготовки по СІМА в рамках освітніх програм ВНЗ. На семінарі визначалися особливості подачі матеріалу та вивчалися важливі навики для опрацювання кейс-стаді. Дякуємо Наталії Вовчук та приймаючiй сторонi д.е.н., проф. Бондарю М.I. та д.е.н., проф. Шигун М.М. за запрошення та цікавий захід!

CIMA, The Chartered Institute of Management Accountants (Привілейований Інститут Управлінських бухгалтерів, Великобританія) заснований в 1919 році. Є провідною й найбільшою в світі професійною асоціацією фахівців з управлінського обліку. Налічує 229 000 членів і студентів, які працюють у 179 країнах. CIMA тісно співпрацює з роботодавцями, проводить передові дослідження, постійно вдосконалює свій навчальний план, оновлює вимоги до фахівців з кваліфікацією CIMA і забезпечує їхнє подальше професійне зростання для того, щоб статус випускника CIMA і в майбутньому залишався найкращою рекомендацією для роботодавців, які шукають фінансово грамотних лідерів бізнесу. Професіоналізм та етика лежать в основі діяльності CIMA, тому члени і студенти Інституту відповідають високим моральним і кваліфікаційним вимогам, мають стратегічне бачення розвитку бізнесу.

CIMA для кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ  ім. С. Кузнеця