Зимова школа Лабіринти фінансового успіху

Кафедра бухгалтерського обліку та факультет Консалтингу і міжнародного бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнея 10 та 11 лютого 2018 року провели зимову школу «Лабіринти фінансового успіху». Зимова школа це програма для учнів 9 - 11 класів, які бажають познайомитися з життям університету, проявляють інтерес до науки і вважають за краще розумне проведення часу в хорошій компанії. На учасників чекаkb ділові ігри, дискусії, тренінги, конкурси, спілкування з однолітками і студентами нашого університету, об'єднаними спільним інтересом до економічної сфери знань.

Зимова школа Лабіринти фінансового успіху

За бажанням тренінги зимової школи "Лабіринти фінансвого успіху" або літньої школи "Управляй грощима - управляй майбутнім" можуть бути проведені у будь-якій школі м. Харкова та області. У разі потреби звертатися за вказанами на сайті кафедри бухгалтерського обліку контактними даними