Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

19 грудня 2017 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних (бакалаврських та магістерських) робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”. В конкурсі взяли участь 25 бакалаврських робіт і 71 магістерська робота з 39 вищих навчальних закладів України.  Дипломами І-ІІІ ступенів нагороджені 30 учасників (21 магістерська робота і 9 бакалаврських робіт).

Вітаємо cтудентів факультету консалтингу та міжнародного бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнеця, а також їх керівників з перемогою у такому поважному конкурсі:

Вернигор Євгенію Вячеславівну - з першим місцем на конкурсі дипломних робіт за освітнім ступенем магістр
Керівник дипломної роботи - к.е.н., доцент кафедри економічного консалтингу Войнова Тетяна Сергіївна

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

Єнь Лідію Юріївну - з другим місцем на конкурсі дипломних робіт за освітнім ступенем бакалавр
Керівник дипломної роботи - к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку Маляревський Юрій Дмитрович

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

За традицією дипломи переможцям було вручено ректором ХНЕУ ім. С. Кузнеця Володимиром Степановичем Пономаренко на конференції трудового колективу університету, яка відбулася 19.02.2018 року

Пов'язані статті:

Вітаємо з перемогою на конкурсі дипломних робіт 2016