Вітаємо з перемогою у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни «Управлінський облік»

Вітаємо Емілію Лисенко, яка навчаэться за магістерською програмою кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця, з перемогою у II етапі Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Управлінський облік», яка проводилася на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 15-17 травня 2019 р. Для участі в олімпіаді зареєструвалося 147 осіб з 51 закладу вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації. Олімпіада проходила у 2 тури. Перший тур олімпіади був спрямований на визначення рівня знань конкурсантів з теорії управлінського обліку, для чого було запропоновано 60 тестових завдань. Другий тур був пов’язаний з розв’язком завдань, що передбачали перевірку засвоєння студентами алгоритму вирішення типових завдань з управлінського обліку. Цей тур передбачав перевірку вміння того, як продемонструвати свої знання з управлінського обліку в найкращому вигляді за відведений час. Оцінювало учасників Журі, до складу якого увійшли експерти з обліку з провідних закладів вищої освіти України.

Перемога в олімпіаді з управлінського обліку

Лисенко Емілія успішно виконала конкурсні завдання та отримала диплом II ступеню серед здобувачів другого (магістерського) рівня освіти. Бажаємо Емілії подальших успіхів та максимальної реалізації творчого потенціалу

Перемога в олімпіаді з управлінського обліку