Пасенко Наталія Сергіївна

Пасенко Наталія  Сергіївна

Профіль доц. Л.В. Безкоровайної в Google Scholar

Посада. Кандидат економічних наук, доцент.

Наукові інтереси: особливості обліку на підприємствах торгівлі, автомобільного транспорту, будівництва та сільського господарства, системи автоматизації обліку, складання фінансової звітності за міжнародними стандартами, податковий облік на підприємстві.

Навчальні курси: Фінансова звітність за міжнародними сандартами та її аналіз, Облік за видами економічної діяльності, 1С: Обліковий консалтинг, Бухгалтерський облік та звітність за міжнародними стандартами, Бухгалтерський облік.

Відзнаки та сертифікати. Лауреат золотого знаку ХНЕУ (2000 р.); Сертифікат «СІРА (Фінансовий облік І)»; Сертифікат "СIPA (Управлінський облік І)".

Додаткова інформація. Має практичний досвід ведення обліку на підприємствах. Постійно підвищує кваліфікацію. Останні підвищення кваліфікації: свідоцтво про підвищення кваліфікації "Облік нематеріальних активів в системі "1С: Управління виробничим підприємством 8.2 для України" від 29 лютого 2012 року, реєстраційний № 314/12, свідоцтво про підвищення кваліфікації "Облік в оподаткуванні субєктів господарювання" від 15 березня 2013 року, реєстраційний № 459/13, свідоцтво про підвищення кваліфікації ПК 02071211/000086-18 за програмою "Розвиток комунікативної компетентності у науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів" від 31 травня 2018 року, реєстраційний номер 86/2018.

Член Міжнародної громадської організації "Рада незалежних бухгалтерів і аудиторів" (довідка № 123 від 08.10.2021).

Була керівником команди «BrainStorm» на 4-тому Турнірі з Міжнародних стандартів фінансової звітності, організованому Міжнародною консалтинговою групою PricewaterhouseCoopers. Фінал проходив 18.05.2019 р. у м. Києві. Команда посіла 2-е місце.

Керівництво студентом-переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей у 2021-2022 н.р. із напряму «Облік і оподаткування» (відповідно до наказу №71-НДС від 15.11.2021 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей у 2021-2022 н.р.») - студентка Давидова Г.М. за темою: "Вплив облікової політики на формування фінансових результатів підприємства" отримала диплом І ступеню.

Керівництво студентом-переможцем І та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти за спеціальністю "Облік і оподаткування" (освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр) у 2016-2017 навчальному році (29 листопада 2016 року, м. Житомир), диплом І ступеня – студентка Херхадзе А. О.

Керівництво студентом-переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти за спеціальністю "Облік і оподаткування" (освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр) у 2018-2019 навчальному році – студентка Херхадзе А. О.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками