Доценко Наталія Сергіївна

Посада. ст.викладач

Наукові інтереси. Проблеми відтворення основного капіталу підприємств. Бухгалтерський облік основних засобів підприємств.

Навчальні курси. Бухгалтерський облік. Облік в бюджетних установах. Фінансовий облік.

Лабораторний практикум 1С: Бухгалтерія

Додаткова інформація.

Свідоцтво про підвищення кваліфікації СПК 350966 за напрямком: «Застосування модульно-рейтингової системи оцінки знань студентів курсу "Бухгалтерський облік"

Свідоцтво про підвищення кваліфікації 12СПК 421016 за напрямком: «Організація навчальної роботи в умовах переходу до системи дистанційного навчання"

Участь в семінарі-навчанні Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій за напрямом: "Модерніація бухгалтерського обліку в державному секторі: облік та оцінка активів"

Приймала активну участь у виконанні держбюджетних науково-дослідних робіт.

Приймала активну участь у виконанні госпдоговірних робіт для комунальних підприємств Харківщини.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками