Menu

Освітня програма з обліку і оподаткуванняКафедра обліку і бізнес-консалтингу запрошує на навчання за спеціальністю 071 облік і оподаткування за освітніми рівнями бакалавра, магістра та доктора філософії

Випускники освітніх програм Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця з обліку, аудиту та оподаткування завжди затребувані на ринку праці, а здобуті під час навчання компетенції та ґрунтовні знання є запорукою швидкого кар’єрного зростання.

Вітаємо з успішним проходженням бізнес-гри від CIMA

Вітаємо з успішним проходженням бізнес-гри від CIMA

Вітаємо студенток, які навчаються за магістерською програмою кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця в англомовній групі, з успішним проходженням бізнес-гри від CIMA. Заснована на матеріалах компанії Макінтош Грант (Україна) бізнес-гра моделює реальні проблеми, що постають перед сучасним бізнесом. Валентина Ніколаєнко, Ганна Соловйова та Валерія Маточкіна продемонстрували розуміння бізнес-процесів та сформованість компетеностей з маркетингу, фінансового та управлінського обліку, ризик-менеджменту, фінансів тощо.

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсу наукових робітВітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Колектив кафедри обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнця вітає Бондареву Марину Олександрівну, яка навчається на першому курсі магістратури факультету Консалтингу та міжнародного бізнесу за освітньої програмою «Облік і аудит», з перемогою.
Марина Олександрівна посіла третє місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування». Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та подальших перемог на життєвому шляху! 

Кафедрою обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця повною мірою здійснено перехід на on-line навчанняКафедрою обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця повною мірою здійснено перехід на on-line навчання в синхронному режимі за всіма дисциплінами та освітніми програмами кафедри. Доктором економічних наук, професором Світланою Віталіївною Лабунською згідно з розкладом занять проводяться лекційні та практичні заняття за дисципліною «Accounting of business activity and enterprise’s cost management» («Облік діяльності та управління витратами»). Зокрема 15 квітня було проведено лекційні та практичні заняття за темою «The main differences of cost management systems. Features of ABC calculation» («Основні відмінності систем управління витратами. Особливості ABC-калькулювання»).

Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствамиОбліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами

3-4 березня в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика». Кафедра обліку і бізнес-консалтингу організувала роботу секції № 7 "Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами". До роботи секції долучилося 27 учасників, в тому числі доктори та кандидати наук, аспіранти. Під час роботи секції обговорювалися основні тенденції розвитку системи облікового забезпечення вітчизняних суб’єктів підприємництва, аналізувалися оновлені вимоги облікового законодавства.

Захист комплексних курсових робіт бакалаврівВідбувся захист комплексних курсових робіт бакалаврів

Ось і відкрилася ще одна дверь перед дипломованим фахівцем своєї справи. Нехай з цього моменту у Вас не постраждає ні одна нервова клітина, не посивіє ні один волосок, ні разу не зіпсується настрій. Бажаємо пишатися собою, поставити для себе нові цілі і сміливо рухатися до них, визначитися з подальшою діяльністю і неодмінно знайти своє місце в цьому житті. Нехай збувається все заплановане, не сповільнюється професійний ріст, бажаємо успішного становлення.

Вітаємо з успішною участю у турнірі з МСФЗ від PwCВітаємо з успішною участю у турнірі з МСФЗ від PwC

Студенти та аспірантка кафедри обліку і бізнес-консалтингу прийняли участь у 4-тому Турнірі з Міжнародних стандартів фінансової звітності, організованому міжнародною консалтинговою групою PricewaterhouseCoopers. У Турнірі прийняло участь  160 студентів та випускників з 20 ЗВО України. За результатами тесту на обробку числової інформації команда «BrainStorm» ХНЕУ ім. С. Кузнеця увійшла до числа 15 команд – учасників фінальної частини Турніру, де посіла 2 місце. Учасники команди отримали можливість долучитися до відділу аудиту PwC за скороченою процедурою

Перемога в олімпіаді з управлінського облікуВітаємо з перемогою у олімпіаді з управлінського обліку

Вітаємо Емілію Лисенко з перемогою у II етапі Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Управлінський облік», яка проводилася на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 15-17 травня 2019 р. Для участі в олімпіаді зареєструвалося 147 осіб з 51 закладу вищої освіти. Емілія успішно виконала конкурсні завдання та отримала диплом II ступеню. Бажаємо подальших успіхів та максимальної реалізації творчого потенціалу 

Облікова освіта в ХНЕУ англійською мовою Магістр з обліку і оподаткування англійською мовою

Кафедрою обліку і бізнес-консалтингу з наступного навчального року (2019 року набору) розпочата підготовка магістрів за освітньою програмою «Облік і аудит» в окремих англомовних групах. Дисципліни викладаються досвідченими викладачами, що мають сертифікати ВЕС Кембриджського університету та підтвердили свою професійну кваліфікацію. Ви маєте змогу продовжити навчання на другому рівні освіти англійською мовою та здобути одну з найбільш затребуваних професій.

Міжнародна акредитація СІМА навчальних програм ХНЕУ ім. Семена Кузнеця

підготовка до CIMA в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Програма підготовки на рівень бакалавра та магістра за спеціальністю «Облік та оподаткування» ХНЕУ ім. С.Кузнеця була акредитована Привілейованим Інститутом Управлінських бухгалтерів Великобританії CIMA (Chartered Institute of Management Accountants). Для отримання міжнародного СІМА Диплому з управлінського обліку випускники бакалаврату та магістратури повинні будуть здати лише один іспит – зовнішнє тестування – кейс-стаді операційного рівня (ситуаційна задача). Це буде значно акселерувати карєрний розвиток випускників, підсилюватиме конкурентні переваги на ринку праці – адже молоді фахівці будуть володіти знаннями та навиками кращих світових стандартів, що затребувані вітчизняними та міжнародними бізнесами. Координатор програми СІМА – кафедра обліку і бізнес-консалтингу

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика