Menu

Європейська мережа підприємств (EEN): Електронний інструмент активізації експортної діяльності товаровиробниківЕлектронний інструмент активізації експортної діяльності товаровиробників

27 лютого 2018 року доцент кафедри бухгалтерського обліку Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця Волошан Ірина Геннадіївна провела семінар-практикум «Європейська мережа підприємств (EEN): Електронний інструмент активізації експортної діяльності товаровиробників Харківщини» в рамках проекту «Абетка експортера-2018», ініціатором впровадження якого є Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі дипломних робітВітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

19 грудня 2017 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”.Вітаємо студентів факультате консалтингу і міжнародного бізнесу з перемогою у конкурсі: Євгенію Вернигор - з першим місцем за освітнім ступенем магістр та Лідію Єнь з другим місцем за освітнім ступенем бакалавр. В конкурсі взяли участь 25 бакалаврських робіт і 71 магістерська робота з 39 вищих навчальних закладів України. 

Зимова школа Лабіринти фінансового успіхуЗимова школа Лабіринти фінансового успіху

Кафедра бухгалтерського обліку та факультет Консалтингу і міжнародного бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнея 10 та 11 лютого 2018 року провели зимову школу «Лабіринти фінансового успіху». Зимова школа це програма для учнів 9 - 11 класів, які бажають познайомитися з життям університету, проявляють інтерес до науки і вважають за краще розумне проведення часу в хорошій компанії. На учасників чекаkb ділові ігри, дискусії, тренінги, конкурси, спілкування з однолітками і студентами нашого університету, об'єднаними спільним інтересом до економічної сфери знань.

Вітаємо з захистом дипломних робітВітаємо з захистом магістерських дипломних робіт

З 6 по 8 лютого 2018 року на кафедрі бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся успішний захист дипломних робіт студентів, які навчались за магістерською програмою кафедри. Шановні випускники, вітаємо із знаковою подією у житті – завершенням навчання! Нехай диплом випускника кафедри бухгалтерського обліку залишається для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, та предметом гордості. Колектив кафедри впевнений, що на ваших шляхах ще багато перемог, нових проектів, нових досягнень! Хай все збувається!

Вітаємо студентку ХНЕУ Маргариту Собакар з ПеремогоюВітаємо з перемогою в конкурсі ACCA “Are You a Finance Leader of Tomorrow”

21 та 25 листопада 2017 року Асоціацією Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів АССА проводився онлайн-конкурс, присвячений пошуку майбутніх фінансових лідерів “Are You a Finance Leader of Tomorrow” серед студентів вищих навчальних закладів Центральної та Східної Європи. Конкурс проводився англійською мовою серед 900 студентів з 17 європейських країн та включав тести з управлінського та фінансового обліку. Студентка  Маргарита Собакар гідно представила наш університет та Україну показавши другий результат у змаганні. 

Вітаємо з виходом у фінал конкурсу з МСФЗВітаємо з виходом у фінал конкурсу з МСФО

Магістр першого року навчання фінансового факультету спеціальності «Облік та оподаткування» Маніна Альона стала одним з шести фіналістів вже традиційного V Конкурсу студентських науково-практичних робіт «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи», якій відбувся 16.12.2017 р. у м.Києві на базі Палати аудиторів і бухгалтерів України, Агентства з МСФЗ, Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів та ICFM UK GLOBAL.

Вітаємо доцента Литвиненко Аліну ОлександрівнуВітання викладачам кафедри бухгалтерського обліку

27 грудня 2017 року на конференції трудового колективу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулися урочистості щодо нагородження кращих викладачів університету. За доброю традицією ректор університету Володимир Степанович Пономаренко вручив атестат доцента Литвиненко Аліні Олександрівні. Також почесною грамотою департаменту освіти Харківської міської ради було нагороджено завідувача кафедри бухгалтерського обліку Пилипенко Андрія Анатолійовича. Щиро вітаємо та бажаємо великих творчих успіхів!

Майстер-клас Від первинного документа до фіскальної перевірки Майстер-клас Від первинного документа до фіскальної перевірки

В рамках співпраці університету та бізнесу 21 листопада 2017 року відбувся майстер-клас для студентів ім. С. Кузнеця від представників ПП "СПС" (ТМ "Приправка"). Директор з персоналу Наталія Скринник розповіла про діяльність компанії та кар'єрні можливості на підприємстві, а головний бухгалтер ПП "СПС" Оксана Абраменко провела майстер-клас на тему "Від первинного документа до фіскальної перевірки" для студентів спеціальності "Облік і оподаткування".Захід відбувся за організаційної підтримки відділу працевлаштування студентів та взаємодії з бізнес-структурами.

Брейн-ринг з фінансового обліку в ХНЕУВітаємо переможців міжвузівської гри

Міжвузівська гра "Брейн-ринг" з дисципліни "Фінансовий облік" відбулась 05 грудня 2017 року у ХНТУСГ ім. П. Василенка. У грі приймали участь шість команд різних вищих закладів освіти м. Харкова. Команда "Не пасиви", підготовку якої проводила доцент нашої кафедри О.В. Фартушняк, зайняла 1-е місце та отримала нагороду у номінації "Краща презентація команди". Склад команди: Лисенко Емілія – капітан команди; Кодацька Ірина; Сергієнко Аліна; Бойко Юлія; Фірсова Ірина; Цигічко Санджей

Бізнес-освіта бухгалтерівСпівпраця навчальних закладів щодо удосконалення освіти бухгалтерів

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку прийняв участь у роботі круглих столів присвячених удосконаленню професійної освіти бухгалтерів, проводилися на базі Національного технічного університету "Харківсьий політехнічних інситут" (круглий стіл "Бізнес-освіта бухгалтерів і аудиторів: тренди сучасності") та Харківського державного університету харчування та торгівлі (круглий стіл "Компетентнісна модель підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування»")

Go to top
(C) Кафедра бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика