Menu

Вітаємо студентку ХНЕУ Маргариту Собакар з ПеремогоюВітаємо з перемогою в конкурсі ACCA “Are You a Finance Leader of Tomorrow”

21 та 25 листопада 2017 року Асоціацією Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів АССА проводився онлайн-конкурс, присвячений пошуку майбутніх фінансових лідерів “Are You a Finance Leader of Tomorrow” серед студентів вищих навчальних закладів Центральної та Східної Європи. Конкурс проводився англійською мовою серед 900 студентів з 17 європейських країн та включав тести з управлінського та фінансового обліку. Студентка  Маргарита Собакар гідно представила наш університет та Україну показавши другий результат у змаганні. 

Вітаємо доцента Литвиненко Аліну ОлександрівнуВітання викладачам кафедри бухгалтерського обліку

27 грудня 2017 року на конференції трудового колективу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулися урочистості щодо нагородження кращих викладачів університету. За доброю традицією ректор університету Володимир Степанович Пономаренко вручив атестат доцента Литвиненко Аліні Олександрівні. Також почесною грамотою департаменту освіти Харківської міської ради було нагороджено завідувача кафедри бухгалтерського обліку Пилипенко Андрія Анатолійовича. Щиро вітаємо та бажаємо великих творчих успіхів!

Брейн-ринг з фінансового обліку в ХНЕУВітаємо переможців міжвузівської гри

Міжвузівська гра "Брейн-ринг" з дисципліни "Фінансовий облік" відбулась 05 грудня 2017 року у ХНТУСГ ім. П. Василенка. У грі приймали участь шість команд різних вищих закладів освіти м. Харкова. Команда "Не пасиви", підготовку якої проводила доцент нашої кафедри О.В. Фартушняк, зайняла 1-е місце та отримала нагороду у номінації "Краща презентація команди". Склад команди: Лисенко Емілія – капітан команди; Кодацька Ірина; Сергієнко Аліна; Бойко Юлія; Фірсова Ірина; Цигічко Санджей

Бізнес-освіта бухгалтерівСпівпраця навчальних закладів щодо удосконалення освіти бухгалтерів

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку прийняв участь у роботі круглих столів присвячених удосконаленню професійної освіти бухгалтерів, проводилися на базі Національного технічного університету "Харківсьий політехнічних інситут" (круглий стіл "Бізнес-освіта бухгалтерів і аудиторів: тренди сучасності") та Харківського державного університету харчування та торгівлі (круглий стіл "Компетентнісна модель підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування»")

Дні відкритих дверей факультету та університетуДні відкритих дверей факультету та університету

11 листопада 2017 року пройшов день відкритих дверей факультету Консалтингу й міжнародного бізнесу, а 18 листопаду 2017 року відбувся день відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Під час дня відкритих дверей абітурієнти ознайомились з особливостями навчання на факультеті та дізналися про навчання за освітньою програмою "Облік і аудит" та про переваги нових програм підготовки бакалавра "Фінансово-економічна безпека" та "Бізнес-консалтинг", які акредитовані Привелійованим інститутом управлінських бухгалтерів (CIMA, Великобританія).

Семінар з методик викладання програм СІМАСемінар з методик викладання програм СІМА

18 жовтня 2017 року завідувач кафедри бухагалтерського обліку д.е.н., проф.  А.А. Пилипенко та д.е.н., проф. С.В. Лабунська взяли участь у семінарі з методик викладання програм СІМА. Захід відбувся за технічної підтримки АТС Морган на базi КНЕУ iм. Вадима Гетьмана (м.Киiв).  На семінарі під керівництвом керуючого директора Chevin Consultants Ltd. Девіда Харіса розглядалися особливості підготовки до сдачі кейс-стаді та створення «закритого циклу» підготовки по СІМА

Участь викладача кафедри у бізнес-симуляції ShadowManagerУчасть викладача кафедри у бізнес-симуляції ShadowManager

У ХНЕУ ім. С. Кузнеця з 10 по 13 жовтня 2017 року проведено ділову гру (бізнес-симуляцію) ShadowManager під керівництвом професорів університету Ліон2 ім. Люм’єр, Франція. Викладач кафедри бухгалтерського обліку к.е.н. доц. О.В. Прокопішина отримала можливість вивчити прогресивні педагогічні технології викладання економічних дисциплін під час участі у цій бізнес-симуляції. Наразі кафедрою також використовуються бізнес-симуляції в сфері автоматизації обліку. 

Виїзне завдання з МСФЗВиїзне практичне заняття з навчальної дисципліни "МСФЗ та її аналіз"

26 вересня 2017 року студенти 1 курсу магістратури за спеціальністю "Облік і оподаткування" (спеціалізація "Облік і аудит") відвідали офіс компанії «САН ІнБев Україна». Під час виїздного практичного заняття з навчальної дисципліни "Фінансова звітність за міжнародними стандартами та її аналіз" (к.е.н., доц. Пасенко Н.С.) студенти ознайомились з особливостями ведення обліку основних засобів, ведення валютного обліку та складання звітності крупної міжнародної корпорації. Магістранти мали можливість поспілкуватись з питань особливостей ведення обліку та складання звітності.

Моя профессия - бухгалтерМоя майбутня професія очима студентів

11 вересня 2017 року було проведено відкриту дискусію на тему: «Моя майбутня професія очима студентів». Активну участь в обговорення та презентації прийняли студенти ІІ курсу факультету Консалтингу і міжнародного бізнесу, спеціальності «Облік і оподаткування» (спеціалізації «Облік і аудит»), які представили не тільки можливі варіанти майбутньої професії, а й яким чином вони би змогли в майбутньому використовувати свої знання. 

Міжнародне визнання якості навчальних програм для фінансових фахівців ХНЕУ ім. С. КузнецяМіжнародне визнання якості навчальних програм ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Навчальні програми підготовки спеціалістів з обліку, аудиту та оподаткування рівня бакалавра та магістра Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця були переглянуті на відповідність вимогам СІМА (Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія) та акредитовані. Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання та декларує позицію ХНЕУ ім. С. Кузнеця – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів. 

Go to top
(C) Кафедра бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика