Menu

Вітаємо з успішною участю у турнірі з МСФЗ від PwCВітаємо з успішною участю у турнірі з МСФЗ від PwC

Студенти та аспірантка кафедри обліку і бізнес-консалтингу прийняли участь у 4-тому Турнірі з Міжнародних стандартів фінансової звітності, організованому міжнародною консалтинговою групою PricewaterhouseCoopers. У Турнірі прийняло участь  160 студентів та випускників з 20 ЗВО України. За результатами тесту на обробку числової інформації команда «BrainStorm» ХНЕУ ім. С. Кузнеця увійшла до числа 15 команд – учасників фінальної частини Турніру, де посіла 2 місце. Учасники команди отримали можливість долучитися до відділу аудиту PwC за скороченою процедурою

Перемога в олімпіаді з управлінського облікуВітаємо з перемогою у олімпіаді з управлінського обліку

Вітаємо Емілію Лисенко з перемогою у II етапі Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Управлінський облік», яка проводилася на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 15-17 травня 2019 р. Для участі в олімпіаді зареєструвалося 147 осіб з 51 закладу вищої освіти. Емілія успішно виконала конкурсні завдання та отримала диплом II ступеню. Бажаємо подальших успіхів та максимальної реалізації творчого потенціалу 

Облікова освіта в ХНЕУ англійською мовою Магістр з обліку і оподаткування англійською мовою

Кафедрою обліку і бізнес-консалтингу з наступного навчального року (2019 року набору) розпочата підготовка магістрів за освітньою програмою «Облік і аудит» в окремих англомовних групах. Дисципліни викладаються досвідченими викладачами, що мають сертифікати ВЕС Кембриджського університету та підтвердили свою професійну кваліфікацію. Ви маєте змогу продовжити навчання на другому рівні освіти англійською мовою та здобути одну з найбільш затребуваних професій.

Міжнародна акредитація СІМА навчальних програм ХНЕУ ім. Семена Кузнеця

підготовка до CIMA в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Програма підготовки на рівень бакалавра та магістра за спеціальністю «Облік та оподаткування» ХНЕУ ім. С.Кузнеця була акредитована Привілейованим Інститутом Управлінських бухгалтерів Великобританії CIMA (Chartered Institute of Management Accountants). Для отримання міжнародного СІМА Диплому з управлінського обліку випускники бакалаврату та магістратури повинні будуть здати лише один іспит – зовнішнє тестування – кейс-стаді операційного рівня (ситуаційна задача). Це буде значно акселерувати карєрний розвиток випускників, підсилюватиме конкурентні переваги на ринку праці – адже молоді фахівці будуть володіти знаннями та навиками кращих світових стандартів, що затребувані вітчизняними та міжнародними бізнесами. Координатор програми СІМА – кафедра обліку і бізнес-консалтингу

Перемога у конкурсі дипломних робіт з обліку і оподаткуванняВітаємо Маргариту Собакар з перемогою в конкурсі дипломних робіт

Вітаємо випускницю магістерської програми кафедри Маргарита Собакар з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт, який проводився на базі Житомирського державного технологічного університету. В конкурсі приймало участь 71 магістерська робота із 39 закладів освіти України. Бажаємо Маргариті подальши творчих успіхів та скорішого отримання диплома доктора філософії з обліку і оподаткування.  

Європейська мережа підприємств (EEN): Електронний інструмент активізації експортної діяльності товаровиробниківЕлектронний інструмент активізації експортної діяльності товаровиробників

27 лютого 2018 року доцент кафедри бухгалтерського обліку Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця Волошан Ірина Геннадіївна провела семінар-практикум «Європейська мережа підприємств (EEN): Електронний інструмент активізації експортної діяльності товаровиробників Харківщини» в рамках проекту «Абетка експортера-2018», ініціатором впровадження якого є Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі дипломних робітВітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

19 грудня 2017 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”.Вітаємо студентів факультате консалтингу і міжнародного бізнесу з перемогою у конкурсі: Євгенію Вернигор - з першим місцем за освітнім ступенем магістр та Лідію Єнь з другим місцем за освітнім ступенем бакалавр. В конкурсі взяли участь 25 бакалаврських робіт і 71 магістерська робота з 39 вищих навчальних закладів України. 

Зимова школа Лабіринти фінансового успіхуЗимова школа Лабіринти фінансового успіху

Кафедра бухгалтерського обліку та факультет Консалтингу і міжнародного бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнея 10 та 11 лютого 2018 року провели зимову школу «Лабіринти фінансового успіху». Зимова школа це програма для учнів 9 - 11 класів, які бажають познайомитися з життям університету, проявляють інтерес до науки і вважають за краще розумне проведення часу в хорошій компанії. На учасників чекаkb ділові ігри, дискусії, тренінги, конкурси, спілкування з однолітками і студентами нашого університету, об'єднаними спільним інтересом до економічної сфери знань.

Вітаємо з захистом дипломних робітВітаємо з захистом магістерських дипломних робіт

З 6 по 8 лютого 2018 року на кафедрі бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся успішний захист дипломних робіт студентів, які навчались за магістерською програмою кафедри. Шановні випускники, вітаємо із знаковою подією у житті – завершенням навчання! Нехай диплом випускника кафедри бухгалтерського обліку залишається для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, та предметом гордості. Колектив кафедри впевнений, що на ваших шляхах ще багато перемог, нових проектів, нових досягнень! Хай все збувається!

Вітаємо студентку ХНЕУ Маргариту Собакар з ПеремогоюВітаємо з перемогою в конкурсі ACCA “Are You a Finance Leader of Tomorrow”

21 та 25 листопада 2017 року Асоціацією Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів АССА проводився онлайн-конкурс, присвячений пошуку майбутніх фінансових лідерів “Are You a Finance Leader of Tomorrow” серед студентів вищих навчальних закладів Центральної та Східної Європи. Конкурс проводився англійською мовою серед 900 студентів з 17 європейських країн та включав тести з управлінського та фінансового обліку. Студентка  Маргарита Собакар гідно представила наш університет та Україну показавши другий результат у змаганні. 

Go to top
(C) Кафедра бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика