Menu

ХНЕУ ім. С.КузнецяФАКУЛЬТЕТ КОНСАЛТИНГУ І МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУКонсалтинг та міжнародний бізнес
ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ

ПРОВОДИТЬ «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ»

11 листопада 2017 року о 11.00 годині

Семінар з методик викладання програм СІМАСемінар з методик викладання програм СІМА

18 жовтня 2017 року завідувач кафедри бухагалтерського обліку д.е.н., проф.  А.А. Пилипенко та д.е.н., проф. С.В. Лабунська взяли участь у семінарі з методик викладання програм СІМА. Захід відбувся за технічної підтримки АТС Морган на базi КНЕУ iм. Вадима Гетьмана (м.Киiв).  На семінарі під керівництвом керуючого директора Chevin Consultants Ltd. Девіда Харіса розглядалися особливості підготовки до сдачі кейс-стаді та створення «закритого циклу» підготовки по СІМА

Участь викладача кафедри у бізнес-симуляції ShadowManagerУчасть викладача кафедри у бізнес-симуляції ShadowManager

У ХНЕУ ім. С. Кузнеця з 10 по 13 жовтня 2017 року проведено ділову гру (бізнес-симуляцію) ShadowManager під керівництвом професорів університету Ліон2 ім. Люм’єр, Франція. Викладач кафедри бухгалтерського обліку к.е.н. доц. О.В. Прокопішина отримала можливість вивчити прогресивні педагогічні технології викладання економічних дисциплін під час участі у цій бізнес-симуляції. Наразі кафедрою також використовуються бізнес-симуляції в сфері автоматизації обліку. 

Виїзне завдання з МСФЗВиїзне практичне заняття з навчальної дисципліни "МСФЗ та її аналіз"

26 вересня 2017 року студенти 1 курсу магістратури за спеціальністю "Облік і оподаткування" (спеціалізація "Облік і аудит") відвідали офіс компанії «САН ІнБев Україна». Під час виїздного практичного заняття з навчальної дисципліни "Фінансова звітність за міжнародними стандартами та її аналіз" (к.е.н., доц. Пасенко Н.С.) студенти ознайомились з особливостями ведення обліку основних засобів, ведення валютного обліку та складання звітності крупної міжнародної корпорації. Магістранти мали можливість поспілкуватись з питань особливостей ведення обліку та складання звітності.

Моя профессия - бухгалтерМоя майбутня професія очима студентів

11 вересня 2017 року було проведено відкриту дискусію на тему: «Моя майбутня професія очима студентів». Активну участь в обговорення та презентації прийняли студенти ІІ курсу факультету Консалтингу і міжнародного бізнесу, спеціальності «Облік і оподаткування» (спеціалізації «Облік і аудит»), які представили не тільки можливі варіанти майбутньої професії, а й яким чином вони би змогли в майбутньому використовувати свої знання. 

Міжнародне визнання якості навчальних програм для фінансових фахівців ХНЕУ ім. С. КузнецяМіжнародне визнання якості навчальних програм ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Навчальні програми підготовки спеціалістів з обліку, аудиту та оподаткування рівня бакалавра та магістра Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця були переглянуті на відповідність вимогам СІМА (Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія) та акредитовані. Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання та декларує позицію ХНЕУ ім. С. Кузнеця – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів. 

Конференція кафедри бухгалтерського облікуРозвиток України очима молоді - 2017

28 квітня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція докторантів, молодих учених та студентів «Розвиток України очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти». За організацію роботи секції 4 «Сучасні проблеми та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингових послуг на європейському просторі» відповідала кафедра бухгалтерського обліку. В роботі секції взяли участь студенти, магістранти, аспіранти, здобувачі, наукові співробітники, викладачі, доценти ВНЗ України.

Перемога на Всеукраїнській олімпіаді з обліку і аудитуВітаємо з перемогою на Всеукраїнській студентській олімпіаді

19-21 квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Студентки, які навчаються за магістерською програмою кафедри "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання", Анна Херхадзе та Маргарита Собакар посіли друге місце. За перемогу змагалися близько 140 студентів з 72 вишів з різних регіонів України. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Всеукраїнський бізнес-турнір Стратегія фірми 2017Вітаємо з перемогою та участю у фіналі Всеукраїнського бізнес-турніру!

З 06 березня по 21 квітня 2017 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проходив IV Всеукраїнський бізнес-турнір «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017» в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+ (розробники та організатори турніру – компанія «КІНТ»). У Лізі наставників перемогла аспірантка кафедри Волковська Яна Віталіївна. Крім того, студентка 1 курсу магістратури кафедри Собакар Маргарита Вікторівна успішно пройшла до фіналу. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Ухвалення рішень для нової ери (CIMA)Ухвалення рішень для нової ери (CIMA)

12 квітня 2017 року на останній лекції навчальної дисципліни "Бухгалтерський облік в управлінні підприємством", яка викладається на магістерській програмі кафедри "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання", було проведено круглий стіл - дискусію зі студентами. Метою круглого стола постало залучення студентів до досліджень Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (СІМА UK). Студенти презентували своє бачення результатів даних досліджень та обговорили з викладачами їх релевантність для української економіки.

Go to top
(C) Кафедра бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика