Menu

Оголошення кафедри що не увійшли до інших категорій

1С обліковий консалтингЗапрошуємо на презентацію майнорів кафедри бухгалтерського обліку

Шановні студенти першого курсу всіх факультетів ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Запрошуємо на презентацію майнора та вільного майнора кафедри бухгалтерського обліку:

- презентація майнора кафедри "1С-обліковий консалтинг (бізнес-консалтинг)" відбудеться 12 березня 2016 року на 3-тій та 5-тій парі у 220 аудиторії

- презентація вільного майнора кафедри "Обліково-інформаційне забезпечення бізнес-процесів підприємства (з використанням 1С: Підприємство" відбудеться 17 березня 2016 року на 2-гій та 5-тій парі в аудиторії Л37

Докладніше ознайомитися з перевагами майнора та вільного майнора можна на сайті кафедри чи сайті уніерситету

День 1С:Кар'єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

День 1С:Кар'єри ХНЕУ ім. С. КузнецяШановні студенти, що навчаються за магістерською програмою кафедри, зверніть увагу на захід "День 1С:Кар'єри", який проводить компанія "1С-Рарус Харків" спільно з фірмою 1С та нашим університетом. Цей захід має зацікавити всіх студентів, які успішно пройшли навчання в рамках лабораторії "Навчальна бухгалтерія".

Дата: 19 листопада
Час початку: 12:00
Місце проведення: ауд. 311, 3 поверх, бібліотечний корпус

З програмою заходу можна ознайомитися на сайті відділу працевлаштування та взаємодії з бізнес-структурами.

Реєстрація на захід за цим посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +38 (057) 766-26-86 або за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чемпіонат з вирішення бізнес-кейсів SMPChallengeЧемпіонат з вирішення бізнес-кейсів SMPChallenge

Пропонуємо студентам, які навчаються за освітніми програмами кафедри приєднатися до чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів #SMPChallenge, який організовано за підтримки Харківської обласної державної адміністрації. Чемпіонат позиціонується як програма практичного навчання молоді в реальних ринкових умовах та передбачає вирішення кейсів від провідних компаній Харкова. Рішення кейсів від реальних компаній дозволить оцінити рівень сформованості компетентностей під час навчання в університеті та покращити знання, потрібні для успішного старту кар'єри.

Детальна інформація про проведення чемпіонату на сайті smpchallenge.com чемпіонату, або у соціальних мережах facebook та VK.

Для участі у чемпіонаті необхідно до 18 жовтня 2015 року необхідно обрати кейс та зарєєструватися за посиланням http://smpchallenge.com/case/

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика