Menu

Важливі та цікаві оголошення 

CIMA Business Game (проведіть карантин з користю)CIMA Business Game (проведіть карантин з користю)

Представництво Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (CIMA, Велика Британія) запрошує українських студентів взяти участь у новому і цікавому проекті - інтернет-версії CIMA Business Game, в якій використані і перероблені в інтерактивну серію питань соціологічні дослідження компанії «Mackintosh-Grant», кращі практики світових організацій, посилання на відповідні сторінки веб-сайту та учбовий план CIMA.

Посилання на гру: https://bit.ly/2S0Oer2


1С обліковий консалтингЗапрошуємо на презентацію майнорів кафедри бухгалтерського обліку

Шановні студенти першого курсу всіх факультетів ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Запрошуємо на презентацію майнора та вільного майнора кафедри бухгалтерського обліку:

- презентація майнора кафедри "1С-обліковий консалтинг (бізнес-консалтинг)" відбудеться 12 березня 2016 року на 3-тій та 5-тій парі у 220 аудиторії

- презентація вільного майнора кафедри "Обліково-інформаційне забезпечення бізнес-процесів підприємства (з використанням 1С: Підприємство" відбудеться 17 березня 2016 року на 2-гій та 5-тій парі в аудиторії Л37

Докладніше ознайомитися з перевагами майнора та вільного майнора можна на сайті кафедри чи сайті уніерситету

День 1С:Кар'єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

День 1С:Кар'єри ХНЕУ ім. С. КузнецяШановні студенти, що навчаються за магістерською програмою кафедри, зверніть увагу на захід "День 1С:Кар'єри", який проводить компанія "1С-Рарус Харків" спільно з фірмою 1С та нашим університетом. Цей захід має зацікавити всіх студентів, які успішно пройшли навчання в рамках лабораторії "Навчальна бухгалтерія".

Дата: 19 листопада
Час початку: 12:00
Місце проведення: ауд. 311, 3 поверх, бібліотечний корпус

З програмою заходу можна ознайомитися на сайті відділу працевлаштування та взаємодії з бізнес-структурами.

Реєстрація на захід за цим посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +38 (057) 766-26-86 або за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чемпіонат з вирішення бізнес-кейсів SMPChallengeЧемпіонат з вирішення бізнес-кейсів SMPChallenge

Пропонуємо студентам, які навчаються за освітніми програмами кафедри приєднатися до чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів #SMPChallenge, який організовано за підтримки Харківської обласної державної адміністрації. Чемпіонат позиціонується як програма практичного навчання молоді в реальних ринкових умовах та передбачає вирішення кейсів від провідних компаній Харкова. Рішення кейсів від реальних компаній дозволить оцінити рівень сформованості компетентностей під час навчання в університеті та покращити знання, потрібні для успішного старту кар'єри.

Детальна інформація про проведення чемпіонату на сайті smpchallenge.com чемпіонату, або у соціальних мережах facebook та VK.

Для участі у чемпіонаті необхідно до 18 жовтня 2015 року необхідно обрати кейс та зарєєструватися за посиланням http://smpchallenge.com/case/

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика