Menu

День відкритих дверей

Кафедра систематично приймає участь у Днях відкритих дверей, які проводяться університетом та факультетом "Консалтингу та міжнародний бізнес". Інформація про дати проведення Дней відкритих дверей можна знайти в розділі "Оголошення" нашего сайту. Звіти про проведення днів відкритих дверей розміщуються в розділі "Новини".

Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку

Індивідуальний день відкритих дверей 

Для всіх бажаючих навчатися за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування" за будь яким освітнім рівенем пропонуємо провести індивідуальний день відкритих дверей. Ми цінюєму індивідуальність кожного абітурієнта. Запрошуємо здобувачів освітніх ступенів бакалавра та магістра, а також бажаючих отримати освітньо-науковий ступінь доктора філософії, завітавши до нас. Для цього Вам потрібно відпривити заповнити подану на цій сторінці анкету та отримати підтвердження.

 Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку 

Запрошуйте нас до себе 

Якщо Ваша школа, технікум чи інший навчальний заклад зацікавлений у співпраці з кафедрою бухгалтерського обліку чи Вас цікавить інформація щодо програм підготовки за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування" в ХНЕУ ім. С. Кузнеця ми пропонуємо можливість запросити викладачів до зустрічі з зацікавленими абітурієнтами. Для цього також необхідно лише заповнити анкету наприкінці цієї сторінки.

 Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку 

 

АНКЕТА УЧАСНИКА ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ або
ЗАПРОШЕННЯ ВИКЛАДАЧЕЙ КАФЕДРИ ДО ВАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

 

Go to top
(C) Кафедра бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика