Menu

День відкритих дверей

Кафедра систематично приймає участь у Днях відкритих дверей, які проводяться університетом та факультетом "Консалтингу та міжнародний бізнес". Інформація про дати проведення Дней відкритих дверей можна знайти в розділі "Оголошення" нашего сайту. Звіти про проведення днів відкритих дверей розміщуються в розділі "Новини".

Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку

Індивідуальний день відкритих дверей 

Для всіх бажаючих навчатися за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування" за будь яким освітнім рівенем пропонуємо провести індивідуальний день відкритих дверей. Ми цінюєму індивідуальність кожного абітурієнта. Запрошуємо здобувачів освітніх ступенів бакалавра та магістра, а також бажаючих отримати освітньо-науковий ступінь доктора філософії, завітавши до нас. Для цього Вам потрібно відпривити заповнити подану на цій сторінці анкету та отримати підтвердження.

 Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку 

Запрошуйте нас до себе 

Якщо Ваша школа, технікум чи інший навчальний заклад зацікавлений у співпраці з кафедрою бухгалтерського обліку чи Вас цікавить інформація щодо програм підготовки за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування" в ХНЕУ ім. С. Кузнеця ми пропонуємо можливість запросити викладачів до зустрічі з зацікавленими абітурієнтами. Для цього також необхідно лише заповнити анкету наприкінці цієї сторінки.

 Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку Індивідуальна профорієнтація в ХНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку 

 

АНКЕТА УЧАСНИКА ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ або
ЗАПРОШЕННЯ ВИКЛАДАЧЕЙ КАФЕДРИ ДО ВАШОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

 

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика