Menu

Дипломне проектування

Захист дипломних робіт освітнього
ступеню "Бакалавр" 2012/2013 навчалного року
Костенко Віталіна Миколаївна
Тема: Обгрунтування технології обліку та аналізу біологічних
активів на сільськогосподарському підприємстві.
Науковий керівник - к.е.н., доц. О.В. Писарчук

Дипломна робота, як індивідуальне завдання науково-практичного, творчого й дослідного характеру, яке студент виконує на завершальному етапі фахової підготовки, є однією з форм виявлення теоретичних і практичних знань, вміння їх застосовувати при вирішенні конкретних наукових, економічних, соціальних та виробних завдань. За результатами захисту роботи Державною екзаменаційною комісією приймається рішення щодо присвоєння студенту кваліфікації бакалавра або магістра з обліку і аудиту.

У ході написання дипломної роботи студенти застосовують одержані ними в університеті знання в області діалектичного методу дослідження, економічної теорії, організації виробництва й праці, планування, обліку, контролю, економічного аналізу та аудиту, інформаційних систем і технологій у галузі обліку, аналізу й аудиту, фінансів підприємства та оподаткування економіко-математичних методів тощо; поповнюють й систематизують знання, необхідні для виконання дипломних робіт; оволодівають методикою і навичками вирішення конкретних фахових завдань в галузі обліку, контролю, аналізу та аудиту на рівні підприємства чи галузі. Прийнятий на кафедрі підхід до підготовки та захисту дипломних робіт дозволяє достатньо об’єктивно оцінити якість кваліфікаційного рівня підготовки студента як фахівця в певному колі професійних знань.

 Просимо вибачення. У даний момент ведеться оновлення котненту.Для отримання потрібної інформації Ви можете зв'язатися з нами по телефону (057) 702-18-30, 3-37 (внутрішній) або електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Дипломне проектування на кафедрі бухгалтерського обліку  Дипломне проектування на кафедрі бухгалтерського обліку  Дипломне проектування на кафедрі бухгалтерського обліку 
Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика