Переваги магістерської програми кафедри

Програма акредитована Привілейованим Інститутом Управлінських Бухгалтерів (CIMA, Великобританія)

CIMA в ХНЕУ ім. С. КузнецяОсвітньо-професійна програма підготовки магістра зі спеціальності 071 "Облік і оподаткування", спеціалізація "Облік і аудит" була переглянута на відповідність вимогам СІМА (Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія) та акредитована. Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програми навчання та підтверджує її відповідність вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів, адже СІМА є визнаним лідером фінансових кваліфікацій у світі. Випускники спеціалізації "Облік і аудит", яких готує кафедра бухгалтерського обліку, звільнятимуться від здачі 3 іспитів першого рівня і зможуть розпочати професійну кваліфікацію CIMA з кейс-стаді операційного рівня одночасно з отриманням ними ступеня магістра (Докладніше за посиланням про "Міжнародне визнання якості навчальних програм ХНЕУ ім С. Кузнеця"). Викладачі кафедри ведуть постійну роботи щодо підримки у відповідності навчального контенту з вимогами CIMA (докладніше "Семінар з методик викладання програм СІМА" та у "Участь завідувача в семінарі з питань зміцнення облікової освіти")

Існує можливість отримання подвійного диплома

Студенти поряд з навчанням на магістерській програмі мають можливість отримати другий диплом в рамках Спільної польсько-української магістерської програми двох дипломів "САН - ХНЕУ ім. С. Кузнеця": Суспільної Академії наук (САН), м. Лодзь-Краків, Польща та Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С.Кузнеця), м.Харків, Україна.

Випускники програми отримують два дипломи. Можливий такий вибір:
- Магістр Суспільної Академії наук (Польща) за спеціальністю: «Менеджмент» (освітня програма «Бухгалтерія»)
- Магістр ХНЕУ ім. С.Кузнеця (Україна) за спеціальністю «Облік та оподаткування» (освітня програма «Облік і аудит»)

Координатор програми: Назарова Галина Валентинівна д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та соціальних наук ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Докладніше ознайомитися з умовами навчання за даною програмою можна за цим посиланням (Польсько-українська магістерська програма «Human Recourse Management») на сайті університету.

Підтверджена висока  якість навчання

ХНЕУ ім. С. Кузнеця виборов почесне третє місце (бронзовий призер) за регіоном Європа в номінації «CIMA Excellence Award-2020» за видатний внесок у підготовку бухгалтерів. CIMA Excellence Awards відзначає видатних академічних партнерів, постачальників послуг і студентів, які зробили значний внесок у бухгалтерську професію та СІМА за останній рік.

Нагорода CIMA Excellence Award для ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Докладніше: Нагорода CIMA Excellence Award

Просимо вибачення. У даний момент ведеться оновлення котненту.Для отримання потрібної інформації Ви можете зв'язатися з нами по телефону (057) 702-18-30, 3-37 (внутрішній) або електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.