Menu

Оголошення щодо організації наукової діяльності кафедри

Конкурс студентських робіт з МСФЗV Конкурс студентських науково-практичних робіт з МСФЗ

Шановні студенти, які навчаються за освітньо-професійними програмами кафедри. Пропонуємо Вам прийняти участь у п'ятому конкурсі студентських науково-практичних робіт «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи» та на достойному рівні представити свій університет. Конкурс організовує Агенство з «Міжнародних стандартів фінансової звітності» у співпраці з Палатою бухгалтерів та аудиторів України, ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів» та Інститутом сертифікованих фінансових менеджерів. Участь у конкурсі безкоштовна. Термін подачи робіт - 15 листопада 2017 року.

Запрошуємо підтримати добрі традиції участі наших студентів у даному конкурсі

Ознайомитися з умовами конкурсу можна за цим посиланням

Кінець новини про конкурс з МСФЗ

 

Сучасні проблеми та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингових послуг на європейському просторіРозвиток європейського простору очима молоді:
економічні, соціальні та правові аспекти

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції докторантів, молодих учених та студентів «Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти», яка відбудеться 28 квітня 2017 року на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Кафедра бухгалтерського обліку відповідає за організацію роботи 4-тої секції - "Сучасні проблеми та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингових послуг на європейському просторі". 

Детальна інформація про захід міститься в інформаційному листку, який доступний за цим посиланням.

Також пропонуємо завантажити (за цим посиланням) шаблон для оформлення тез доповідей.

 

запрошуємо на конферецію кафедри бухгалтерського облікуЗапрошуємо прийняти участь у конференції кафедри

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у сьомій Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика», яка відбудеться 30–31 березня 2017 р. у м. Харкові у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Звертаємо увагу на восьму секцію (Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами), за організацію роботи якої відповідає кафедра бухгалтерського обліку.

 

Запрошуємо отримати оствітньо-науковий ступінь доктора філософії

(підготовка PhD набору 2017 року)

Запрошуємо пройти навчання та отримати науковий ступінь «Доктор філософії (PhD)» за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування". Більш докладно ознайомитись з програмою підготовки можна в розділі "Освіта" даного сайту та на сайті ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Конкурс студентських науково-практичних робіт за МСФЗ

Шановні студенти кафедри. Пропонуємо Вам прийняти участь у третьому конкурсі студентських науково-практичних робіт, який організовує Агенство з "Міжнародних стандартів фінансової звітності", та на достойному рівні представити свій університет. Участь у конкурсі безкоштовна. Термін подачи робіт - 15 листопада 2015 року. Праці фіналістів конкурсу оприлюднюються як тези Міжнародної інтернет конференції, що є підтвердженням апробації Ваших розробок для дипломної роботи. Ознайомитися з умовами конкурсу можна за цим посиланням.

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика