Menu

ПОТОЧНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ КАФЕДРИ ОБЛІКУ І БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ

 

Освітня програма з обліку і оподаткуванняКафедра обліку і бізнес-консалтингу запрошує на навчання за спеціальністю 071 облік і оподаткування за освітніми рівнями бакалавра, магістра та доктора філософії

Випускники освітніх програм Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця з обліку, аудиту та оподаткування завжди затребувані на ринку праці, а здобуті під час навчання компетенції та ґрунтовні знання є запорукою швидкого кар’єрного зростання.

Конкурс CGMA Emerging LeadersКонкурс CGMA Emerging Leaders Competition 2020

Шановні бакалаври ХНЕУ ім. С. Кузнеця! Не пропустіть унікальну подію! Вже восени цього року буде проходити міжнародний студентський конкурс від CIMA (Chartered Institute of Management Accountants, Великобританія) Запрошуємо взяти участь! "CGMA Emerging Leaders Competition 2020" – це чудовий шанс для студентів отримати досвід вирішення цікавих практичних кейсів, покращити навички володіння діловою англійською мовою, зробити вагомий внесок для розвитку своєї подальшої кар'єри.

Команда має зареєструватися до 14 травня 2020 року.

Координатор конкурсу в ХНЕУ ім. С. Кузнеця – Кудіна Ольга Миколаївна

CIMA Business Game (проведіть карантин з користю)CIMA Business Game (проведіть карантин з користю)

Представництво Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (CIMA, Велика Британія) запрошує українських студентів взяти участь у новому і цікавому проекті - інтернет-версії CIMA Business Game, в якій використані і перероблені в інтерактивну серію питань соціологічні дослідження компанії «Mackintosh-Grant», кращі практики світових організацій, посилання на відповідні сторінки веб-сайту та учбовий план CIMA.

Посилання на гру: https://bit.ly/2S0Oer2


CIMA business game

ХНЕУ ім. С.Кузнеця

ФАКУЛЬТЕТ КОНСАЛТИНГУ І МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУКонсалтинг та міжнародний бізнес
ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ

ПРОВОДИТЬ «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ»

11 листопада 2017 року о 11.00 годині

Конкурс студентських робіт з МСФЗV Конкурс студентських науково-практичних робіт з МСФЗ

Шановні студенти, які навчаються за освітньо-професійними програмами кафедри. Пропонуємо Вам прийняти участь у п'ятому конкурсі студентських науково-практичних робіт «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи» та на достойному рівні представити свій університет. Конкурс організовує Агенство з «Міжнародних стандартів фінансової звітності» у співпраці з Палатою бухгалтерів та аудиторів України, ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів» та Інститутом сертифікованих фінансових менеджерів. Участь у конкурсі безкоштовна. Термін подачи робіт - 15 листопада 2017 року.

Запрошуємо підтримати добрі традиції участі наших студентів у даному конкурсі

Ознайомитися з умовами конкурсу можна за цим посиланням

Кінець новини про конкурс з МСФЗ

 

День відкритих дверей факультету обліку, консалтингу та міжнародного бізнесуДень відкритих дверей факульетету
"Консалтинг і міжнародний бізнес"

Запрошуємо всіх бажаючих 25 лютого 2017 року відвідати день відкритих дверей факультету консалтингу та міжнародного бізнесу. В програмі:

- умови вступу до університету в 2017 році;
- презентація спеціальностей факультету, у тому числі спеціальності "Облік і оподаткування" (спеціалізації "Облік і аудит");
- екскурсія університетом та знайомство з викладачами й студентами;
- квести та багато корисного й цікавого

  

Сучасні проблеми та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингових послуг на європейському просторіРозвиток європейського простору очима молоді:
економічні, соціальні та правові аспекти

Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції докторантів, молодих учених та студентів «Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти», яка відбудеться 28 квітня 2017 року на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Кафедра бухгалтерського обліку відповідає за організацію роботи 4-тої секції - "Сучасні проблеми та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингових послуг на європейському просторі". 

Детальна інформація про захід міститься в інформаційному листку, який доступний за цим посиланням.

Також пропонуємо завантажити (за цим посиланням) шаблон для оформлення тез доповідей.

 

запрошуємо на конферецію кафедри бухгалтерського облікуЗапрошуємо прийняти участь у конференції кафедри

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у сьомій Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика», яка відбудеться 30–31 березня 2017 р. у м. Харкові у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Звертаємо увагу на восьму секцію (Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами), за організацію роботи якої відповідає кафедра бухгалтерського обліку.

Тематика бакалаврських дипломних робіт 2016-2017 н.р.

Затверджена тематика дипломних робіт освітнього ступеню "бакалавр", які навчаються за спеціальністю "Облік і аудит" на освітньо-професійній програмі підготовки бакалавра кафедри бухгалтерського обліку(захист дипломних робіт відбудеться у червні 2017 року).

 

Запрошуємо отримати оствітньо-науковий ступінь доктора філософії

(підготовка PhD набору 2017 року)

Запрошуємо пройти навчання та отримати науковий ступінь «Доктор філософії (PhD)» за спеціальністю 071 "Облік і оподаткування". Більш докладно ознайомитись з програмою підготовки можна в розділі "Освіта" даного сайту та на сайті ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Матеріали до дипломної роботи магістра 2016/2017 навчального року

Комплект матеріаліалів (приклади оформлення) до дипломної роботи магістрів за спеціальності 8.03050901 "Облік і аудит", які навчаються за магістерською програмою кафедри бухгалтерського обліку:

- Титульний лист дипломної роботи
- Завдання
- Подання до дипломної роботи
- Реферат
- Довідки
- Рецензія
- Титульний лист демонстраційних матеріалів

 

Розподіл магістрів за базами переддипломної практики у 2016/2017 році

Здійсноено розподіл студентів 2 року навчання в магістратурі за спеціальністю 8.03050901 "Облік і аудит", що навчаються за магістерською програмою кафедри кафедри бухгалтерського обліку

Тематика магістерських дипломних робіт 2016-2017 н.р.

Затверджена тематика дипломних робіт освітнього ступеню "магістр", які навчаються за спеціальністю "Облік і аудит" на магістерській програмі кафедри бухгалтерського обліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання" (захист дипломних робіт відбудеться у лютому 2017 року).

Тематика бакалаврських дипломних робіт 2015-2016 н.р.

Затверджена тематика дипломних робіт освітнього ступеню "бакалавр", які навчаються за спеціальністю "Облік і аудит" на освітньо-професійній програмі підготовки бакалавра кафедри бухгалтерського обліку(захист дипломних робіт відбудеться у червні 2016 року).

Літня школа «УПРАВЛЯЙ ГРОШИМА – УПРАВЛЯЙ МАЙБУТНІМ»

30 травня – 04 червня 2016 року на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця будуть проведені «Літні школи» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. Мета заходу – поглиблене професійно орієнтоване ознайомлення учнів старших класів з вищою економічною освітою. Факультет «Консалтинг і міжнародний бізнес» та кафедра бухгалтерського обліку запрошують всіх бажаючись прийняти участь у цьому заході. Для отримання детальної інформації пропонуємо завантижити програму літньої школи.

1С обліковий консалтингЗапрошуємо на презентацію майнорів кафедри бухгалтерського обліку

Шановні студенти першого курсу всіх факультетів ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Запрошуємо на презентацію майнора та вільного майнора кафедри бухгалтерського обліку:

- презентація майнора кафедри "1С-обліковий консалтинг (бізнес-консалтинг)" відбудеться 12 березня 2016 року на 3-тій та 5-тій парі у 220 аудиторії

- презентація вільного майнора кафедри "Обліково-інформаційне забезпечення бізнес-процесів підприємства (з використанням 1С: Підприємство" відбудеться 17 березня 2016 року на 2-гій та 5-тій парі в аудиторії Л37

Докладніше ознайомитися з перевагами майнора та вільного майнора можна на сайті кафедри чи сайті уніерситету

Конкурс дипломних проектів від ABBYY Україна

Шановні студенти другого року навчання за освітнім ступенем "магістр". При підготовці магістерської дипломної роботи пропонуємо врахувати найвність конкурсу дипломних робіт, який проводиться компанією ABBYY Україна. На конкурс може бути подана робота, в якій використано продукт лінейки 1С. Конкурс орієнтовано переважно на ІТ-фахівців. Разом з тим, починаючи з 2016 року передбачені спеціальні номінації для ротіт, виконаних для відмінних від ІТ-спеціальностей. Кількість номінацій буде залежати від кількості і якості представлених на конкурс робіт.

Докладніше з умовами та правилами проведення конкурсу можна ознайомитися за цим посиланням

День 1С:Кар'єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

День 1С:Кар'єри ХНЕУ ім. С. КузнецяШановні студенти, що навчаються за магістерською програмою кафедри, зверніть увагу на захід "День 1С:Кар'єри", який проводить компанія "1С-Рарус Харків" спільно з фірмою 1С та нашим університетом. Цей захід має зацікавити всіх студентів, які успішно пройшли навчання в рамках лабораторії "Навчальна бухгалтерія".

Дата: 19 листопада
Час початку: 12:00
Місце проведення: ауд. 311, 3 поверх, бібліотечний корпус

З програмою заходу можна ознайомитися на сайті відділу працевлаштування та взаємодії з бізнес-структурами.

Реєстрація на захід за цим посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +38 (057) 766-26-86 або за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ
ПРОВОДИТЬ «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ» 14 листопада 2015 року о 10.00 годині

Osvita Ukr У програмі:
- правила прийому до університету у 2016 році;
- презентація спеціальностей; зустріч з деканами факультетів і професорсько-викладацьким складом університету;
- знайомство з кафедрами, лабораторіями та інформаційно-обчислювальним центром, бібліотекою…

Збір у фойє лекційного корпусу університету.

Тематика дипломних робіт

Затверджено тематику дипломних робіт освітнього ступеня "магістр" денної форми навчання за спеціальністю 8.03050901 "Облік і аудит" по кафедрі бухгалтерського обліку (захист дипломних робіт відбудеться у лютому 2016 року).

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика