презентація магістерської програмиЗапрошуємо на презентацію магістерської програми кафедри

Запрошуємо всіх бажаючих на  презентацію магістерської програми "Облік і аудит" спеціальності 071 "Облік і оподаткування" на платформі ZOOM 18 травня 2022 року о 17.00.

Підключитися до конференції можна за наступним посиланням:
Конференція кафедри обліку і бізнес-консалтингу

Код доступу: D7Y3sb

Докладно ознайомитися з магістерською програмою можна на сайті кафедри за даним посиланням: Магістерська програма з обліку і аудиту

Програма підготовки магістра "Облік і аудит" переглянута на відповідність вимогам СІМА (Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія) та акредитована. Випускники програми звільнятимуться від здачі 3 іспитів першого рівня і зможуть розпочати професійну кваліфікацію CIMA з кейс-стаді операційного рівня. Для отримання "Диплому з управлінського обліку" (Certificate in Business Accounting – СІМА Cert BA) МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ потрібно скласти ОДИН іспит.

Для вступу на програму у 2022 році на бюджет та контракт слід скласти:
1. Магістерський тест навчальної компетентності
2. Фаховий іспит у ХНЕУ ім. С. Кузнеця