Menu

Сертифікаційні курси програми підготовки з обліку, аудиту та оподаткування в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця

Міжнародне визнання якості навчальних програм для фінансових фахівців 

Міжнародне визнання якості навчальних програм для фінансових фахівцівСІМА акредитувала програми бакалаврського та магістерського рівня підготовки за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» (спеціалізація «Облік і аудит»). Навчальні програми підготовки спеціалістів з обліку, аудиту та оподаткування рівня бакалавра та магістра Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця були переглянуті на відповідність вимогам СІМА (Привілейований Інститут Управлінських Бухгалтерів, Великобританія) та акредитовані. Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання та декларує позицію ХНЕУ ім. С. Кузнеця – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів, адже СІМА є визнаним лідером фінансових кваліфікацій у світі. Випускники спеціалізації "Облік і аудит", яких готує кафедра бухгалтерського обліку, звільнятимуться від здачі 3 іспитів першого рівня і зможуть розпочати професійну кваліфікацію CIMA з кейс-стаді операційного рівня одночасно з отриманням ними відповідного ступеня (бакалавра або магістра). Це означає, що вони повинні будуть скласти 6 іспитів та 3 кейс стаді, щоб виконати екзаменаційний компонент кваліфікації CIMA.

Повна новина про отримання міжнародного визнання якості навчальних програм з обліку, аудиту та оподаткування ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Посилання на підтвердження реєстрації на сайті CIMA

Взаємодія між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та СIMA надає студентам доступ до інструментарію для здобуття знань та компетенцій уже під час навчання.Ми продовжуємо тісно співпрацювати з Університетами, роботодавцями, іншими інституціями задля подолонання проблем ринку праці та підготовки компетентних і впевнених лідерів сучасної України. Це визначний крок для фінансової професії України, для бізнес спільноти та економіки в цілому». В рамках цієї акредитації аналізується якість наповнення програм, налагодження процесу та дотримання найкращих світових стандартів навчання фінансових фахівців. Студенти все більше розглядають можливості комплексного навчання та професійного розвитку як важливий фактор у процесі вибору навчального закладу.

 

Орієнтація на підготовку до сертифікації за програмами професійної сертифікації СAP/CIPA

Отриманих при вивченні ряду дисциплін кафедри знань та компетентностей достатньо для проходження професійної сертифікації бухгалтера-практика за САР/CIPA (рівень CAP - Міжнародний бухгалтер-практик)

 

 

 Орієнтація на професійну сертифікацію у сфері автоматизації ведення облікового процесу

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика