Семінар Світового банку "Національні ініціативи щодо зміцнення освіти в сфері бухгалтерського обліку"5−6 квітня 2017 року в Києві у приміщенні постійного представництва Світового банку в Україні для спільноти фахівців-практиків у галузі освіти з бухгалтерського обліку та аудиту пройшов дводенний семінар на тему «Національні ініціативи щодо зміцнення освіти у сфері бухгалтерського обліку». У його роботі взяв участь,зокрема, і завідувач кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця доктор економічних наук, професор  Пилипенко Андрій Анатолійович з доповіддю "Проблеми розробки та перспективи удосконалення стандарту вищої освіти". Захід організовано Центром реформ фінансової звітності Світового банку (CFRR) за підтримки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Семінар проводився в рамках регіональної програми «Зміцнення аудиту та звітності в країнах Східного партнерства» (STAREP), спрямованої на створення прозорого законодавчого середовища та ефективної інституційної основи корпоративної звітності у країнах, які складають Східне партнерство Європейського Союзу: Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні. Метою проведення заходу стало поширення практичного досвіду, отриманого на регіональному рівні, членами української спільноти фахівців-практиків, зміцнення співпраці місцевих університетів з професійними бухгалтерськими організаціями, а також визначення практичних наступних кроків для подальшої модернізації освіти у сфері бухгалтерського обліку та аудиту як на університетському, так і професійному рівні.

Пов'язані новини:

Сучасна освіта бухгалтерів: відповідність очікуванням