Сучасна освіта бухгалтерів: відповідність очікуваннямСучасна освіта бухгалтерів: відповідність очікуванням

16 липня 2015 в Софіївській залі Премьєр Паласа м. Київа відбувся круглий стіл «Сучасна освіта бухгалтерів: відповідність очікуванням», організований Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА), Центром реформування фінансової звітності Всесвітнього банку (CFRR), Міністерством фінансів України, Міністерством освіти і науки України та Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ). До участі у круглому столі було запрошено й завідувача кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця проф. А. А. Пилипенко. Заход було присвячено обговоренню шляхів підвищення рівня підготовки бухгалтенів у ВНЗ та забезпечення відповідності такої підготовки визнаним міжнародним програмам навчання в даній сфері.