Пилипенко Андрій Анатолійович

Пилипенко Андрій АнатолійовичПраці проф. А.А. Пилипенко

Посада. Завідувач кафедри. Доктор економічних наук, професор.
Відмінник освіти України.
Академік академії економічних наук України.
Персональний сайт: http://aapil.xyz

Профіль проф. А.А. Пилипенко в Google ScholarНаукові інтереси:
- Проблеми адаптації обліку до вимог системи стратегічного управління підприємством та інтегорованими структурами бізнесу
- Інформаційно-аналітична підтримка процесів розвитку учасників промислових кластерів
- Управління знанням й консолідація інформації для потреб конкурентної розвідки
- Імітаційне, когнитивне та мультиагентське моделювання життєдіяльності великомасштабних економіко-виробничих систем
- Використання збалансованої системи показників та стратегічних систем вимірювання в управлінні кокурентною поведінкою суб'єктів господарювання

Навчальні курси: організація бухгалтерського обліку, бухгалтерський облік в управлінні підприємством

Відзнаки та сертифікати. Стипендія Харківської обласної державної адміністрації імені М.І. Туган-Барановського (2003). Подяка Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації (2005). Стипендія Кабінету Міністрів України для молодих науковців (2005-2007). Почесна грамота Міністерства Освіти і науки України (2009). Почесна грамота Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорта (2009). Переможець IV регіонального конкурсу "Молодий науковець Харківщини" (2009). Почесна грамота Дзержинської районної ради м. Харкова (2009). Почесна грамота Виконавчого комітету Харківської міської ради (2010). Лауреат премії Президента України для молодих вчених (2010). Відмінник освіти України (2014). Грамота Харківської обласної ради (2014). Стипендіат благодійного фонду підтримки авторів інтелектуальної власності ім. Н.А. Куцина (1996). Лауреат міського конкурсу "Молода людина року – 2008". Молода людина року (науковець) Дзержинського района м. Харків (2008). Грамота "Молодий доцент ХНЕУ" (2003). Почесна грамота UACAA (2013). Номінант всеукраїнської програми "Науковці України: еліта держави" (2014)

Додаткова інформація.
- Дійсний член Академії економічних наук України (з 2013 року)
- Член підкомісії з обліку і аудиту Науково-методичної комісії з економіки і підприємництва Міністерства освіти і науки України
- Член двох спеціалізованих фахових рад з захисту докторських та кандидатських дисертацій: у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця (спеціальності 08.00.07 - демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика та 08.00.08 - гроші, фінанси і кредит) та у Харківському державному університеті харчування та торгівлі (спеціальності 08.00.04 - економіка та управління підприємствами та 08.00.09 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит)
- Учасник Міжнародної асоціації інституціональних досліджень
- Заступник головного редактора наукових журналів Харківського національного економічного університета імені Семена Кузнеця "Економіка розвитку" та "Управління розвитком"
- Член редакційної колегії наукового журналу "Вісник Кременчуцького національного університета імені Михайла Остроградського
- Підготував шість кандидатів економічних наук
- Приймав активну участь у виконанні та керівництві держбюджетними та госпдоговірними науково-дослідними роботами.

Перейти на стрінку з науковими та навчально-методичними розробками

Нагороди, відзнаки та сертифікати А.А. Пилипенко