Використай можливість отримати міжнародний сертифікат "СІМА Certificate in Business Accounting (Cert BA)"

Шановний студент спеціальності «Облік і оподаткування» та іншої економічної спеціальності ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Прагнеш одночасно з навчанням отримати міжнародний сертифікат? Тоді ця інформація для тебе! Згідно з умовами меморандуму, підписаного кафедрою обліку і бізнес-консалтигу з CIMA Ukraine, - для отримання СІМА Сертифікату з «Бухгалтерського обліку у бізнесі» (СІМА Certificate in Business Accounting) необхідно здати лише один іспит! Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця повідомляє про спеціальні умови для Вас отримання, відповідно до умов підписаного кафедрою Меморандуму з CIMA Ukraine.

Зі змістом підготовки та умовами отримання міжнародного сертифікату можна ознайомитися з тексту презентації.

Бажаючих зареєструватися на дану програму просимо звертатися за контактами кафедри

Також повідомляємо, що компанія ATC Ukraine розробила унікальну програму підготовки студентів до іспиту з «Основ управлінського обліку». Старт: 17 листопада 2021
Встигни придбати курс за СПЕЦІАЛЬНОЮ ЦІНОЮ! *акція діє до 10 листопада 2021 року
Для детальної інформації та реєстрації на курси проходьте за посиланням: https://morgan-atc.com/fma-cima/ або напишіть на електронну пошту кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготовка до сертифікації на міжнародного бухгалтера за CIMA в ХНЕУ