Запрошуємо на презентацію майнорів кафедри бухгалтерського обліку

Шановні студенти першого курсу всіх факультетів ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Запрошуємо на презентацію майнора та вільного майнора кафедри бухгалтерського обліку:

- презентація вільного майнора кафедри "Обліково-інформаційне забезпечення бізнес-процесів підприємства (з використанням 1С: Підприємство" відбудеться 17 березня 2016 року на 2-гій та 5-тій парі в аудиторії Л37 (вільний майнор - окремі непрофільні навчальні дисципліни освітньо-професійної програми підготовки БАКАЛАВРІВ, з яких студент самостійно може створити свій власний унікальний МАЙНОР)

1С Обліковий консалтинг