Кафедра бухгалтерського обліку презентовала вільний майнор
"Обліково-інформаційне забезпечення бізнес-процесів
підприємтва (з використанням 1С:Підприємство"

Шановні студенти-першокурсники, які вирішили самостійно створити свій власний унікальний майнор.

Пропонуємо обрати для навчання на першому семестрі третього курсу вільний майнор кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця - "Обліково-інформаційне забезпечення бізнес-процесів підприємства (з використанням 1С;Підприємство)".

Презентацію майнора 17 березня 2016 року провели доценти кафедри І.Г. Волошан та Н.С. Пасенко.

Вибір даного майнора забезпечить формування у Вас компетентності з організації обліково-інформаційного забезпечення бізнес-процесів підприємства в умовах використання комп'ютерної програми 1С:Підприємство 8.2.

Ознайомитись з описом вільного майнора "Обліково-інформаційне забезпечення бізнес-процесів підприємства (з використанням 1С;Підприємство)" на сайті університету можна за цим посиланням.