Menu

CIMA Business Game (проведіть карантин з користю)CIMA Business Game (проведіть карантин з користю)

Представництво Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (CIMA, Велика Британія) запрошує українських студентів взяти участь у новому і цікавому проекті - інтернет-версії CIMA Business Game, в якій використані і перероблені в інтерактивну серію питань соціологічні дослідження компанії «Mackintosh-Grant», кращі практики світових організацій, посилання на відповідні сторінки веб-сайту та учбовий план CIMA.

Посилання на гру: https://bit.ly/2S0Oer2
Деталі: FB сторінка CIMA Україна або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Переходь на CIMA Бізнес гра: Макінтош Грант (Україна) та отримай чудову нагоду познайомитись з СІМА та її кваліфікацією, а також взяти участь у рішенні реальних питань та проблем, що постають перед сучасним бізнесом. Ця гра покриває ряд економічних дисциплін (фінанси, маркетинг, управлінський облік, ризик-менеджмент, фінансовий облік, інші).

Прохідний бал для гри - 15. Після проходження ти отримаєш сертифікат про участь та можливість розмістити свій знімок з сертифікатом на Facebook з #CIMA. 

Інформаційна підтримка: акредитована кафедра обліку і бізнес-консалтингу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

Долучайтесь до проекту CIMA Бізнес гра: Макінтош Грант (Україна) - отримайте новий цікавий досвід рішення питань бізнесу світового рівня, тестуйте готовність до працевлаштування!

CIMA business game

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика