Участь викладчів кафедри у тренінгу з управління підприємством на платформі ShadowManager

Викладач кафедри бухгалтерського обліку к.е.н. доц. Прокопішина Олена Вікторівна отримала можливість вивчити прогресивні педагогічні технології викладання економічних дисциплін (бізнес-симуляція ShadowManager) професорами університету Ліон-2 (Франція). Наразі кафедрою бухгалтерського обліку використовуються в навчальному процесі бізнес-симуляції в сфері автоматизації обліку (зокрема в роботі лабораторії кафедри "Навчальна бухгалтерія". Отриманий досвід викладачів ЄС є поштовхом до розширення застосування кафедрою інтерактивних методик, які підвищують зацікавленість студентів і забезпечують високий рівень професійних знань.

Участь викладача кафедри у бізнес-симуляції ShadowManager