Міжвузівська гра "Брейн-ринг"

Історія брейн-рингу з дисциплін «Бухгалтерський облік» «Фінансовий облік», «Управлінський облік» бере відлік з 2009 року.  Початок товариської гри відбувся на рівні двох вузів:  ХНЕУ та ХІФ УДУФМТ. Це була наша перша перемога.

Загальне керівництво з підготовки студентів до гри брейн-ринг здійснює к.е.н., доцент ХНЕУ Фартушняк Ольга Вікторівна. Вклад у набуття знань з облікових дисциплін здійснюють к.е.н., професор ХНЕУ Маляревський Юрій Дмитрович, к.е.н., доцент Безкоровайна Лідія Василівна, ст. викл. Пасічник Інна Юріївна.IMG 1216

У 2010 році міжвузівська гра відбулася в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка. Разом з нашою командою, у даній грі, приймали участь ще 5 команд. Це був єдиний раз коли нас перемогли, тому ще це був початок.

У 2011 році міжвузівська гра знову відбулася у тому ж університеті і у тому ж складі. На цей раз наша команда «Діти Пачолі» перемогла.Капітан команди: Волковская Я. Члени команди: Никитенко А., Гойко М., Бунецкая И., Чаава Д., Логвінов Б.

2012 рік. Товариська гра на рівні двох вузів: ХНЕУ та ХІФ УДУФМТ. Знову наша перемога. Перемога команди «Діти Пачолі». Склад команди 2012 року: Капітан команди: Волковська Я. Члени команди: Нікітенко Г., Гойко М., Федоренко К., Бунецкая І., Лаврунова Н. Склад команди 2013 року: Капітан команди: Волковська Я. Члени команди: Нікітенко Г., Гойко М., Федоренко К., Чаава Д., Колісник В.

Нашу команду підтримують найкращі вболівальники.

SA554642БР командаSA554598

У 2012-2013 рр. міжвузівська гра проводилась на базі нашого університету. У грі брейн-ринг змагались шість команд з різних вузів Харкова. Урочисте відкриття гри здійснив ректор ХНЕУ д.е.н., проф. Пономаренко В.С.

Два роки поспіль перемагала команда «Діти Пачолі».

У 2012 році в факультетській грі брейн-ринг змагались навіть іноземні студенти. Шановні журі факультетської гри «брейн-ринг»: к.е.н., професор ХНЕУ Азаренков Г.Ф., к.е.н., професор ХНЕУ Маляревський Ю.Д., к.е.н., доцент Часовнікова Ю.С. Перше місце у грі «брейн-ринг» нагороджена команда «Баланс».

DSC00176DSC00173DSC00225

В 2014 році міжвузівська гра відбулась в ХІФ УДУФМТ. Знову змагаються шість харківських вузів. Наша команда «Мозаїка обліку» вийшла до фіналу і перемогла.Капітан команди: Колісник Віта. Члени команди:Ковальова О., Хворостовська М., Денежко К., Крута Л., Хомюк Г.

финалбрейн ринг 2014