Menu

Всеукраїнський студентський конкурс "Аудитор"

Переможці від ХНЕУ конкурсу АудиторСтуденти, що готуються на освітньо-професійних програмах підготовки кафедри бухгалтерського обліку Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця неодноразово брали участь у Всеукраїнському студентському конкурсі "Аудитор". Даний конкурс був заснований корпорацією "Фактор" у 1999 році (докладніше про історію конкурсу можна ознайомитись за цим посиланням). Конкурс проходить серед студентів економічних спеціальностей за підтримки Міністерства освіти та науки України. Його метою є підвищення рівня економічної освіти, виявлення самих талановитих, цілеспрямованих і перспективних студентів. Організатори надають переможцям фінансову підтримку, можливість подальшого стажування та працевлаштування.

Конкурс Аудитор для ХНЕУФедоренко - переможниця від ХНЕУТрадиційно переможців конкурсу «Аудитор» визначають на підставі результатів трьох відбіркових турів — онлайн-тестування, письмової роботи та співбесіди. До складу журі увійшли провідні аудитори й аналітики з питань економіки й бухгалтерського обліку ГК «Фактор», Багато разів студенти, підготовлені викладачами кафедри займали призові міста. Так наприклад, у 2012 році друге місце зайняла студентка Харківського національного економічного університету – Вікторія Малишко, а в 2013 році пройти всі три тура й показати кращий результат вдалося Катерині Федоренко. За словами переможниці, вона бере участь у конкурсі не перший раз, але тільки в 2013 році всі її старання принесли гідний результат — почесне перше місце. За традицією всі переможці одержують іменні премії й стипендії, а також коштовні подарунки від ГК «Фактор». Диплом за третє місце в конкурсі «Аудитор-2013» одержала також студентка нашого факультету: Ельвіра П’яткіна.  

 Переможці конкурсу Аудитор від кафедри бухгалтерського обліку Переможці конкурсу Аудитор від кафедри бухгалтерського обліку  Переможці конкурсу Аудитор від кафедри бухгалтерського обліку  Переможці конкурсу Аудитор від кафедри бухгалтерського обліку  Переможці конкурсу Аудитор від кафедри бухгалтерського обліку 

Підтвердженням виского внеску кафедри бухгалтерського обліку в підготовку фахівців є неодноразові подяки від організаторів конкурсу, до складу яких входить Рада ректорів та Харківська обласна державна адміністрація.

 Подяка кафедрі від Фактора Подяка кафедрі від Фактора   Подяка кафедрі від Фактора  Подяка кафедрі від Фактора
Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Яндекс.Метрика