Всеукраїнський конкурс наукових робіт

Наукові роботи студентів, підготовлені під керівництвом провідних викладачів кафедри, щорічно займають призові місця на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів.

Так, у 2014-15 навчальному році конкурс проводився на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Перемогу здобула студентка ХНЕУ ім. С. Кузнеця Вікторія Колісник

Конкурс наукових робіт з обліку і аудиту  Всеукраїнський конкурс наукових робіт з обліку і аудиту

Всеукраїнський кокнурс наукових робіт з обліку і аудитуВсеукраїнський конкурс наукових робіт з обліку і аудиту25 березня 2015 р., у Київському національному торговельно-економічному університеті, відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» у 2014/15 навчальному році. Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця представили наступні студентки факультету «Облік і Аудит»:
- Лобас Юлія Сергіївна (4 курс) – презентувала роботу за темою: «Аудит фінансових результатів діяльності підприємств: теоретичні та методичні засади» під керівництвом к.е.н., доц. Кожушко Ольги Вікторівни і зайняла перше місце;
- Ніконович Дар’я Сергіївна – (1 курс магістратури) – представила роботу за темою: «Облік і аналіз витрат: управлінський аспект» під керівництвом к.е.н., доц. Курган Наталії Володимирівни і посіла почесне третє місце.

Просимо вибачення. У даний момент ведеться оновлення котненту.

Для отримання потрібної інформації Ви можете зв'язатися з нами по телефону (057) 702-18-30, 3-37 (внутрішній) або електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.