Дебатний клуб

Дебатний клубДеба́ти це чітко структурований і спеціально організований публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми. Цей різновид публічної дискусії учасники дебатів спрямовують на переконання в своїй правоті третьої сторони, а не одне одного. Тому вербальні і невербальні засоби, що використовуються учасниками дебатів, мають на меті отримання певного результату — сформувати у слухачів позитивне враження від власної позиції. Студенти, які навчаються на факультеті обліку і аудиту приймають активну участь у дебатному клубі ХНЕУ ім. С. Кузнеця.  Дебатний Клуб ХНЕУ ім. С. Кузнеця – це дружний колектив активних, амбітних молодих людей, які прагнуть до саморозвитку та придбання нових знань і навичок. Члени Клубу зростають як особистості, здатні постійно самовдосконалюватися як дебатери і розвивати свої навички, які допоможуть їм у повсякденному житті і в досягненні успіху в майбутній кар’єрі. Клуб спрямований на практичний досвід, а саме в ігровій та змагальній формі навчитися правильно і чітко висловлювати свої думки, логічно аргументувати свою точку зору, вірно обирати форму виступу. Члени клубу веселі та цікаві люди, які не тільки грають в дебати, а й проводить дозвілля, відзначають свята і підтримують один одного.

Дебатний клуб ХНЕУНайвизначнішою подією 2014/2015 навчального робку була організація Всеукраїнського дебатного турніру «Перша столиця v. 2.0», що проводилась на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця 1-2 листопада 2014 року. Студентки факультету обліку і аудиту Хомюк Анна та Крута Любов (1 курс магістратури навчання за програмою кафедри бухгалтерського обліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання") були заступниками Голови організаційного комітету. Турнір отримав всеукраїнське визнання: при підведенні підсумків дебатного сезону 2014/2015 його було визнано кращим в Україні.

Дебатний клуб ХНЕУ  Дебатний клуб ХНЕУ

Дебатний клубНа загальноміському рівні члени Дебатного клубу також підтримували, розвивали імідж та ділову репутацію університету та факультету зокрема. Крута Любов була головою організаційного комітету першого відбіркового етапу міської дебатної ліги. Також студенти факультету показали високий рівень знань: Хомюк Анна та Крута Любов стали переможцями другого відбіркового етапу та фіналістами міського Суперфіналу, зокрема Хомюк А. отримала статус топ-спікера цього заходу; Дрозд Костянтин (4 курс) був фіналістом другого відбіркового етапу. Дев'ятого травня 2015 р. делегація Харківського відділення Федерації дебатів України у складі 11 команд і одного учасника суддівського комітету прибула в мальовниче місце «Пуща водиця» для участі в чемпіонаті України з дебатів, де були представники і факультету обліку і аудиту.

Дебатний клубСтудентки факультету обліку і аудиту Хомюк Анна та Крута Любов проводили заняття у Дзержинському та Київському районах Харкова та були суддями на міському турнірі. Співпраця продовжилася і влітку, коли студенти прийняли участь у роботі шкільних таборів, зокрема із дітьми, що знаходяться на внутрішньо шкільному обліку. Учасники дебатного клубу приймають активну участь у проведенні літніх шкіл для школярів Харкова та Харківської області.