Конкурси самодіяльності

Конкурси сомодіяльності студентів з обліку та аудиту ХНЕУСтудентські роки завжди цікава та краща частина життя, переповнена незабутніми подіями, фантастичними пригодами і радісними нотками. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, робить все для того, щоб студенські роки навчання були переповнені яскравими емоціями. Основними засобами культурно-морального виховання студентів є широке залучення студентів до активних занять художньою самодіяльністю, знайомство з різними видами і жанрами мистецтв.

У стінах нашого навчального закладу вирує багате студентське життя. Студентам інституту створені сприятливі умови не тільки для навчання, але й для розкриття та розвитку творчих талантів і здібностей. Кожне свято залишає за собою тільки найкращі спогади, а зробити їх незабутніми допомагає художній колектив. Щороку в честь державних і міжнародних свят проводяться концерти за участю кращих студентів університету, до складу яких входять і студенти кафедри бухгалтерського обліку. Початок навчального року, Дебют першокурсника, День студента, Новий Рік, конкурс Міс, День Святого Валентина, Фестиваль «Студентська весна», 8 березня 1 квітня ніколи не проходять нудно.

Найкращі голоси наших співаків радують присутніх. Наші танцюристи виконують складні па в своїх постановках і заслуговують найвищих нагород. На всіх заходах адміністрація заохочує кращих у навчанні, спорті та активістів університету. Також студенти беруть активну участь у конкурсах і культурних заходах в інших навчальних закладах і дуже часто перемагають. У нашому університеті склалися найкращі умови для подальшого розвитку талановитих молодих людей: краща апаратура, великий актовий зал і доступ до нього. Все це допомагає юним артистам почуватися на сцені справжньою зіркою. Художня самодіяльність робить життя студентів незабутньою і допомагає знайти себе в житті.

НАШІ ЗІРКИ
студенти, які активно беруть участь у художній
самодіяльності та студентському житті, - творчі, обдаровані й талановиті !!!

Студентська самодіяльність. Облік і аудит. ХНЕУ  «Дебют-2013»
Скаковська О.В.
студентка напряму підготовки «Облік і аудит», була нагороджена призом «найкращий першокурсник»

«Дебют-2013»
Танцювальний колектив
«Juste Dance»
був нагороджений
окремою нагородою

Студентська самодіяльність. Облік і аудит. ХНЕУ

Студентська самодіяльність. Облік і аудит. ХНЕУ  «Дебют-2014»
Cтуденти напряму підготовки «Облік і аудит», стали найкращими серед усіх факультетів у номінації «Стем», за що і були нагороджені дипломом...

..., а також окремою нагородою, було відзначено танцювальний колектив «Juste Dance» Студентська самодіяльність. Облік і аудит. ХНЕУ

«Студвесна-2015»
Танцювальний колектив JustDance був нагороджений, як кращий танцювальний колектив, і колектив отримав нагороду лауреата І-ї премії.

Студенти напряму підготовки «облік і аудит» неодноразово займали призові місця на конкурсі «Міс ХНЕУ ім. С. Кузнеця»
Студентська самодіяльність. Облік і аудит. ХНЕУ

Високий рівень художньої самодіяльності, яку провадять студенти напряму підготовки "Облік і аудит", підтверджується численними грамотами, дипломами та подяками (з усіма здобутками студентів можна ознайомитись в деканаті факультета).

Самодіяльність студентів ХНЕУ. Облік і аудит  Самодіяльність студентів ХНЕУ. Облік і аудит   Самодіяльність студентів ХНЕУ. Облік і аудит Самодіяльність студентів ХНЕУ. Облік і аудит