Стипендіальна програма "Завтра.ua"

Студенти, які навчаються за освітніми програмами кафедри неодноразово ставали переможцями Стипендіальної програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – першої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді. Її головною метою є сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Переможцями програми в 2012 році стали студентки факультету обліку і аудиту Яна Волковська, Анна Літвінцева та Тетяна Бодня.

Стипендіальна програма "Завтра.ua" в ХНЕУ    Стипендіальна програма "Завтра.ua" в ХНЕУ Стипендіальна програма "Завтра.ua" в ХНЕУ

В 2013 році перемогу в конкурсі здобули Анна Нікитенко та Яна Волковська. Волонтером програми стата Тетяна Бодня.

Стипендіальна програма "Завтра.ua" в ХНЕУ  Стипендіальна програма "Завтра.ua" в ХНЕУ Стипендіальна програма "Завтра.ua" в ХНЕУ   Стипендіальна програма "Завтра.ua" в ХНЕУ

Перемогу в конкурсі 2014 року здобула Яна Волковська

В 2015 році перемогу у 9-му Конкурсі Стипендіальної програми «ЗАВТРА.UA» Фонду здобула студентка ХНЕУ ім. С. Кузнеця, яка навчається за магістерською програмою кафедри бухобліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання" Погрібняк Дарина Сергіївна. Дарина Сергіївна виконала конкурсну роботу на тему "Формування організаційного забезпечення оцінки економічної безпеки промислового підприємства" та посіла 39 місце в загальному рейтингу. Тим самим вона потрапила в 100 стипендіатів Конкурсу серед 1244 учасників у 2014/2015 р. За традицією Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця  диплом переможця Дарині Сергіївні було вручено ректором університету, Пономаренко Володимиром Степановичем, під час конференції трудового колективу університету 31 серпня 2015 року.

Стипендіальна програма «ЗАВТРА.UA» для студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця    2015 Pogrebnyak IMG 4760