Menu

НДР «Формування інноваційної політики в системі в антикризового менеджменту підприємства»

Державний реєстраційний номер: 0112U007632.
Замовник: ТОВ «Харківський завод підйомно-транспортного устаткування».
Термін дії договору: з 01.12.2012 р. по 31.01.2014 р.
Вартість робіт згідно договору № 551/1д від 03.10.2012 р. складає 24 000 грн.
Науковий керівник: к.е.н., доц. Лабунська Світлана Віталіївна

Мета науково-дослідної роботи – дослідження механізму антикризового управління та розробка інноваційної політики в системі антикризового менеджменту підприємства задля протидії економічним загрозам.

В рамках виконання умов господарчої угоди обґрунтовано місце і роль системи управління витратами інноваційної діяльності за умов підвищення рівня економічної безпеки підприємства, а також сформовано основні принципи функціонування систем управління витратами інноваційної діяльності. Запропоновано напрям інноваційної політики. Розроблено класифікацію загроз у внутрішньому та зовнішньому середовищі промислового підприємства ТОВ »ХЗПТУ» щодо ефективної господарської діяльності, оцінено прогресивні кризоутворюючі фактори. Розраховано рівень економічної безпеки підприємства на підставі розробленого контуру загроз. Впровадження наукових розробок дозволить сформувати таку інноваційну політику, за допомогою якої підприємство набуває змоги управляти системою антикризового менеджменту на основі врахування особливостей, притаманних групам носіїв загроз, об’єктивного оцінювання рівня економічної безпеки і врахування високої мінливості економічних інтересів потенційних партнерів.

 

Назва та автори розробки

Показники результативності, переваги над аналогами, економічний, соціальний ефект

Місце впровадження (назва організації, відомча належність, адреса

Дата
впровад­ження

Результати, які отримано ВНЗ від впровадження

Технологія розробки інноваційної політики в системі антикризового менеджменту підприємства

(С.В. Лабунська)

Результативність запропонованих розробок полягає у формуванні механізму антикризового управління, підпорядкованого реалізації інноваційної політики підприємства та врахуванню мінливих інтересів стейхолдерів підприємства.

Економічний ефект досягається в рамках підвищення ефективності господарської діяльності підприємства за рахунок мінімізації впливу факторів-загрз та впровадження інновацій.

Соціальний ефект міститься в рамках впливу досягнутого стану економічної безпеки підприємства на розвиток його соціального капіталу

ТОВ «Харківський завод підйомно-транспортного устаткування»

Січень 2014 р.

При підготовці дипломних робіт слухачами магістерської програми «Облік в управління суб’єктами господарювання» використано пропозиції щодо відображення у обліку впливу кризоутворюючих факторів та загроз внутрішнього й зовнішнього середовища підприємства.

В дисципліні «Облік виробництва та управ­ління витратами» використано розробки щодо системи економічно безпечного управління витратами інноваційної діяльності підприємства

 

Go to top
(C) Кафедра обліку і бізнес-консалтингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця