Стипендіальна програма «ЗАВТРА.UA» для студентів ХНЕУ ім. С. КузнецяВітаємо з перемогою Погрібняк Дарину Сергіївну

Вітаємо з перемогою у 9-му Конкурсі Стипендіальної програми «ЗАВТРА.UA» Фонду В. Пінчука студентку ХНЕУ ім. С. Кузнеця, яка навчається за магістерською програмою кафедри бухобліку "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання" Погрібняк Дарину Сергіївну. Дарина Сергіївна виконала конкурсну роботу на тему "Формування організаційного забезпечення оцінки економічної безпеки промислового підприємства" та посіла 39 місце в загальному рейтингу. Тим самим вона потрапила в 100 стипендіатів Конкурсу серед 1244 учасників у 2014/2015 р. Бажаємо подальших творчих успіхів!

UPD. За традицією Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця  диплом переможця Дарині Сергіївні було вручено ректором університету, Пономаренко Володимиром Степановичем, під час конференції трудового колективу університету 31 серпня 2015 року.

Стипендіальна програма «ЗАВТРА.UA» для студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця    2015 Pogrebnyak IMG 4760