Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит» у 2015 роціВсеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності
«Облік і аудит» у 2014/2015 навчальному році

13-15 травня 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. В олімпіаді брали участь 120 студентів із 63 провідних вищих навчальних закладів України. Під час проведення наукового заходу учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали дисципліни: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». Тестові завдання студенти виконували у залі електронних ресурсів. До складу журі увійшли провідні науково-педагогічні працівники ТНЕУ та представники інших навчальних закладів.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця представляли студентки 1 року навчання за освітнім ступенем «магістр» факультету обліку і аудит (кафедра бухгалтерського обліку) Хомюк Анна та Крута Любов. Студентки показали високій рівень знань та професійних компетенцій. Бажаємо подальших успіхів та кар’єрного зростання!