Навчальна практика "Університетська освіта" - перший навчальний тиждень
першокурсників
 спеціальності "Облік і аудит" ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Тиждень університетської освітиЗ 1 по 5 вересня 2015 року першокурсники спеціальності "Облік і аудит" ХНЕУ ім. С. Кузнеця проходили навчальну практику "Університетська освіта". За традицією вступна лекція до даного курсу проводилася в актовій залі університету особисто ректором. На цій лекції Володимир Степанович розкрив сутність компетентнісного підходу до навчання в університеті та освітив основні аспекти навчального процесу. Також слово надавалося представникам медичного пункту ХНЕУ ім. С. Кузнеця, завідувачу кафедрою фізичного виховання Маракушину Андрію Ігоровичу, голові профспілковій організації студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця Родіонову Сергію Олександровичу, голові соціально-психологічної служби Полубєдовій Альоні Олександрівні, голові Молодіжної організації Петруновській Ользі, капітан студентської команди Enactus та голові Наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів ХНЕУ ім. С. Кузнеця Коцюбі Олені.

Тиждень університетської освіти в ХНЕУ  Тиждень університетської освіти в ХНЕУ  Тиждень університетської освіти в ХНЕУ  Тиждень університетської освіти в ХНЕУ

Решта навчального часу була присвячена вивченню особливостей викладання дисциплін в університеті в цілому та фахової підготовки зокрема. Студенти зустрілися з завідувачами кафедр факультету консалтингу та міжнародного бізнесу. Завідувачи кафедр презентували ті складові програми підготовки бакалавра з обліку і аудиту, які забезпечуються їх кафедрами. Розглядалися питання майбутнього працевлаштування випускників спеціальності "Облік і аудит". Студенти спілкувалися з представниками деканату та бібліотеки університету, вивчали особливості роботи електронного розкладу занять та персональними навчальними системами.