День 1С:Кар'єри в Харківському національному
економічному університеті імені Семена Кузнеця

День 1С:Кар'єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця

19 листопада 2015 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та за підтримки відділу працевлаштування університету було проведено день 1С:Кар'єри. На даному заході відбулася зустріч студентів з представниками компанії 1С-Рарус Харків. Серед учасників були присутні й студенти факультету Консалтингу та міжнародного бізнесу, які навчаються за магістерською програмою кафедри "Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання".

Головною метою проведення цього заходу було надати молоді реальну інформацію про те, як працює бізнес по автоматизації підприємств «зсередини», а також показати перспективи роботи на цьому ринку. Особливо корисною дана зустрічь виявилася для тих студентів, які вже опанували роботу з програмою 1С в рамках дисципліни "Практикум з використання комп'ютерних облікових систем", яка базується на розробленій кафедрі лабораторії "Навчальна бухгалтерія". Після цікавої бесіди серед студентів були розіграні корисні призи, які допоможуть їм у подальшому навчанні та підвищенні кваліфікації.

День 1С:Кар'єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця День 1С:Кар'єри в ХНЕУ ім. С. Кузнеця