День відкритих дверей у Харківському національному
економічному університеті імені Семена Кузнеця

2016 OpenDay 0023 квітня 2016 р. в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця пройшов день відкритих дверей. Метою заходу було ознайомлення потенційних абітурієнтів з перевагами навчання в університеті та допомога у виборі шляху для майбутнього кар'єрного зростання. На заході були присутні випускники загальноосвітніх шкіл, технікумів та коледжів м. Харкова, Харківської області та інших областей України.

До Програми заходу було включено:
- вітальне слово ректора, проф. Пономаренко В.С.;
- правила прийому до університету у 2016 році; роботу факультетів, у тому числі і факультету «Консалтинг і міжнародний бізнес» зі школярами (потенціальними абітурієнтами нашого університету) щодо інформації про спеціальності, за якими здійснюється набір до університету;
- знайомство з кафедрами, лабораторіями та інформаційно-обчислювальним центром, новим навчальним корпусом, бібліотекою;
- екскурсія зі школярами по новому і бібліотечному корпусам, а також по гуртожитку № 5 «П'ятірочка».

День відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця День відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця   День відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця  День відкритих дверей ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Після реєстрації в фойє лекційного корпусу майбутні студенти мали змогу поспілкуватися з представниками усіх спеціальностей та спеціалізацій, які пропонує ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Далі відбулася зустріч потенційних абітурієнтів з деканом факультету консалтингу та міжнародного бізнесу професором Азаренковим Грігорієм Федоровичем. Всі бажаючі отримали відповіді на свої питання щодо переваг спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та особливостей навчання в університеті та факультеті.

День відкритих дверей ХНЕУ
Представники кафедри бухгалтерського обліку презентували спеціальність 071 «Облік і оподаткування», спеціалізацію «Облік і аудит». Докладний опис освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів та магістрів «Бухгалтерський облік в управлінні суб'єктами господарювання» представлено на сайті кафедри та сайті університету.

Актуальна інформація щодо вступу на спеціальність 071 «Облік і оподаткування» представлена в розділі «Абітурієнту» на сайті кафедри бухгалтерського обліку ХНЕУ ім. С. Кузнеця.