Проведено комплексний тренінг для студентів 4го курсу

Протягом 13-25 лютого 2017 р. відбувся комплексний тренінг, в якому взяли участь студенти 4 курсу факультету «Консалтинг і міжнародний бізнес», які навчаються на спеціальності "Облік і аудит". Викладачі кафедри бухгалтерського обліку презентували облікову складову цього тренінгу. Студенти набули навичок з командоутворення з метою виявлення лідерських якостей та уміння працювати в команді. Вони об’єдналися в команди, обрали галузь із запропонованих тренером (торгівля, виробництво, транспортне підприємство, сільськогосподарське підприємство) для своєї підприємницької діяльності, а потім представили проекти з практики облікової роботи підприємницької діяльності. Наприкінці тренінгу відбувся захист цих проектів, всі учасники обмінялися враженнями та думками.

Комплексний тренінг з обліку, аудиту та оподаткування  Комплексний тренінг з обліку, аудиту та оподаткування