Від первинного документа до фіскальної перевіркиМайстер-клас «Від первинного документа до фіскальної перевірки»

В рамках співпраці університету та бізнесу, 15 березня 2016 року відбувся майстер-клас для студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця від представників ПП «СПС» (ТМ «Приправка»). Директор з персоналу Наталія Скринник розповіла про діяльність компанії та можливості працевлаштування на підприємстві, а головний бухгалтер ПП «СПС» Оксана Абраменко провела майстер-клас на тему «Від первинного документа до фіскальної перевірки» для студентів-магістрів спеціальності «Облік і оподаткування». Під час майстер-класу докладно було розглянуто особливості практичної реалізації набутих стунедтами в рамках університету знань та компетентностей.